Rozrusznik CRS 50

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam mam problem z rozrusznikiem. Przesta mi działać rozrusznik. Dziś go rozłożyłem przeczysciłem pogrzebałem złożyłem i działa. Przykręciłem go na swoje miejsce i gdy chce go zapalić rozrusznik chodzi wszystko git a silnik nie kręci. Może wyrobiły się zębatki gdzieś przy magneto czy cosą

Anonim
    Gość

bendiks…

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

dokładnie, musiał bendiks wypaść

Anonim
    Gość

A co teraz Jeśli wypad to można go jakoś włożyć? Wystarczy zdjąć pokrywę magnetaż czy jaką I pod pokrywą tam gdzie magneto jest olej to można go spuścić i potem wlać z powrotem?

Anonim
    Gość

Mam nadzieje żę źle rozumiem twojego posta , tzn magneta pracuje ci w oleju ?? Jeżeli tak to długo ci to nie pociśnie , dziwne że wgl chodzi. A bendix tak można go po prostu włożyć , albo poporstu bedix szlak trafił bo jak by latał luzem to by ci hałasował a tak przypuszczam ze go po prostu nie wybija

Anonim
    Gość

No tak w moim crs 50 magneto jest w oleju i czytałem w necie i mówili że magneto pracuje w oleju a olej ma za zadanie chłodzić je. Też się bardzo zdziwiłem. Miałem kiedyś kłada 70ccmm i w nim magneto było czyste nie było zadnego oleju a tutaj jest

Anonim
    Gość

czego chińczyki nie wymyślą 😀 ja miałem kiedyś skuter na łańcuch zamiast pasek 🙂

Anonim
    Gość

Większość motocykli ma magneto zalane olejem.

Anonim
    Gość

ale to nie jest moto 😀

Anonim
    Gość

Skutera na łańcuch to jeszcze nie widziałem xd
    A ten bendiks to wypadł bo mi coś hałasuje, myślałem ze to łańcuch albo osłona ale sprawdźiłem i to nie to. Hałasuje cos w miejscu gdzie jest magneto mniej więcej czyli wypadł na pewno 🙂 Nie wiem może jutro bd miał czas to to zrobie zobacze.. 🙂
    Kurcze wydaje mi się że jakoś ostatnio więcej pali kiedys około 2 na 100 a teraz 3
    tylko że u mnie to nie ma lekko ciągle jest na duzych obrotach jeszcze z przodu dałem zębatke z 13z na 15 to moze dlatego

Anonim
    Gość

napisałeś ze ostatnio zaczął więcej palić
    moze być to po porostu przyczyna tego ze jest zimniej już i silnik dużej się rozgrzewa co z tym się wiąże na ssaniu więcej paliwa bierze 😉 przyjdzie wiosna wszystko wroci do normy 😛

Anonim
    Gość

No może i prawda 🙂

[ Dodano: 21-11-2011, 16:28 ]
    No więc tak: Dziś spuściłem olej odkręciłem pokrywę magneta i tam jest wszystko w jak najlepszym porządku. No więc sprawdźiłęm co jest nie tak i okazało się że rozrusznik kręci w drugą stronę i dlatego silnik nie odpala. Rozłożyłem rozrusznik obruciłem obudowę złożyłem i rozrusznik działa i odpala. Czyli zaje.. tylko jeszcze jedno jakoś jak kręci to rozrusznik głośno gwiżdże wcześniej chodził cichutko

Anonim
    Gość

może coś tam źle go złożyłeś? szczotkiż

Anonim
    Gość

No ale jak szczotki mogą tak gwizdać?

Anonim
    Gość

nie wiadomo 😀 to jedne wielkie chińskie gówno, tam wszystko mogło się stać

Anonim
    Gość

szczotkinie sztoski ale masz turbine teraz fiiiii

Anonim
    Gość

szczotki nie szczotki ale masz turbine teraz fiiiii

Anonim
    Gość

Może być krzywo przykręcony i jakieś łożysko lub tulejka krzywo się kręci i wydaje taki odgłos 😉

Anonim
    Gość

wrona napisał:

masz turbine teraz fiiiii

hahaha 😀
    najlepiej to rozbierz to i złóż powoli od nowa

Anonim
    Gość

no możliwe zobaczymy może jutro popatrze 🙂

[ Dodano: 22-11-2011, 20:20 ]
    A akumulator kwasowy 12v 7ah ile powinien się ładować? ładuje go prostownikiem samochodowym

Anonim
    Gość

nie znam się na tym ale jeżeli to prostownik samochodowy , bez możliwoscie regulacji , napiecia czy czegos tam to moze stanowczo skrócić jego żywotność

Anonim
    Gość

najlepiej by było jak byś sprawdźił np. po 1h czy tam 1,5h o ile wzrosło napięcie miernikiem 🙂 najprostszy sposób. No i jeśli masz w prostowniku to pokrętło do ilości ładowania ustaw na najmniejszą albo trochę ponad minimum będzie się wolniej ładował ale będzie bezpieczniej dla aku. 😛

Anonim
    Gość

Mam pokrętło i ustawiłem na najmniejszą ilość ładowania. Niestety nie sprawdze miernikiem poniewasz nie wiem co się z nim stało (prostownikiem) bonie działa wskazówka miernika 🙁

Anonim
    Gość

nie działa wskazówka miernika który jest w prostowniku taką?
    Jeśli tak spalił cie się pewnie bezpiecznik 😉

Anonim
    Gość

Nie e bezpiecznik jest w porządku tylko poprostu ta wskazówka gdzieś wyleciała nie ma jej nie wiem czemu bo nie zajmowałem się

Dobra na razie wszystko jest okey akumulator naładowany, a okazało się że bendiks był za mocno ścisnięty bo poluzowałem śruby od pokrywy magneta i bendiks chodzi dużo lżej i przestało już piszczeć wszystko działa jak należy 🙂 Dziękuje wszystkim za pomoc :564:

Anonim
    Gość

zostaw na mininum do rana i będzie dobrze

Anonim
    Gość

No własnie tak zrobiłem i jest wszystko ok 🙂 dzięki

Anonim
    Gość

ok;) jak jakiś problem, wbijaj na forum i pisz!

Anonim
    Gość

Mam jeszcze pytanko do gaźnika. Mam przykładowy gaźnik od jakiegoś skutera chyba. http://www.speedfight.pl/foto/gaznik/12.jpg
    No wiec pierwsza srubka od obrotów wiem o co chodzi
    Druga śrubka od składu mieszanki. Czyli o co tu chodzi jak powinna być ustawionaż
    I ostatnia sruba na dole od spuszczenia paliwa podobno taką No więc skoro tak to ona powinna być wkręcona do oporu zeby paliwo nie uciekało?

Anonim
    Gość

ta ‚ druga śrubka ‚ odpowiada za poziom dostępu powietrza do gaźnika.. nikt Ci nie powie jak powinna być ustawiona.. ale z reguły zakręca się ją do końca w prawo, wykręca o pół obrotu i się reguluje.. próbuj, jest na necie wiele poradników jak regulować gaźniki.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button