Rozrusznik CRS 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Rozrusznik CRS 50

Ten temat zawiera 34 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam mam problem z rozrusznikiem. Przesta mi działać rozrusznik. Dziś go rozłożyłem przeczysciłem pogrzebałem złożyłem i działa. Przykręciłem go na swoje miejsce i gdy chce go zapalić rozrusznik chodzi wszystko git a silnik nie kręci. Może wyrobiły się zębatki gdzieś przy magneto czy cosą

Anonimowy

bendiks…

Anonimowy

dokładnie, musiał bendiks wypaść

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!

Anonimowy

A co teraz Jeśli wypad to można go jakoś włożyć? Wystarczy zdjąć pokrywę magnetaż czy jaką I pod pokrywą tam gdzie magneto jest olej to można go spuścić i potem wlać z powrotem?

Anonimowy

Mam nadzieje żę źle rozumiem twojego posta , tzn magneta pracuje ci w oleju ?? Jeżeli tak to długo ci to nie pociśnie , dziwne że wgl chodzi. A bendix tak można go po prostu włożyć , albo poporstu bedix szlak trafił bo jak by latał luzem to by ci hałasował a tak przypuszczam ze go po prostu nie wybija

Anonimowy

No tak w moim crs 50 magneto jest w oleju i czytałem w necie i mówili że magneto pracuje w oleju a olej ma za zadanie chłodzić je. Też się bardzo zdziwiłem. Miałem kiedyś kłada 70ccmm i w nim magneto było czyste nie było zadnego oleju a tutaj jest

Anonimowy

czego chińczyki nie wymyślą 😀 ja miałem kiedyś skuter na łańcuch zamiast pasek 🙂

Anonimowy

Większość motocykli ma magneto zalane olejem.

Anonimowy

ale to nie jest moto 😀

Anonimowy

Skutera na łańcuch to jeszcze nie widziałem xd
    A ten bendiks to wypadł bo mi coś hałasuje, myślałem ze to łańcuch albo osłona ale sprawdźiłem i to nie to. Hałasuje cos w miejscu gdzie jest magneto mniej więcej czyli wypadł na pewno 🙂 Nie wiem może jutro bd miał czas to to zrobie zobacze.. 🙂
    Kurcze wydaje mi się że jakoś ostatnio więcej pali kiedys około 2 na 100 a teraz 3
    tylko że u mnie to nie ma lekko ciągle jest na duzych obrotach jeszcze z przodu dałem zębatke z 13z na 15 to moze dlatego

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie