Rozpuszczalnik i jeansy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Rozpuszczalnik i jeansy

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe emilos emilos 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #82643 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Witajcie ;). Wczoraj Simson zaliczył parkingówkę i odleciała manetka. Dziś udało mi się ją przykręcić. Ale jednak coś musiało pójść nie tak ;). Kiedy szukałem śrubokręta w skrzynce taty, rozpuszczalnik stojący na krawędzi stołu wylał się na moje jeansy. Niewiele myśląc poszedłem szybciutko pod szlałch i zmyłem zimną wodą co mogłem. Potem poszedłem do domu, gdzie ciepła wodą z mydlem kilkukrotnie wyczyściłem miejsce oblania. Teraz spodnie schną sobie na dworze, ale jednak troszke to jeszcze śmierdzi, a w moim gimnazjum kultura jest na tyle wysoka że… domyślcie się sami ;).

Tak więc mam do was pytanie. Co mogę zrobić z tymi spodniami by usunąć ten zapach? Najlepiej tak by mama się nie zorientowała, bo byłby mordor ;).

Tezia :*

#82663 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Najprościej jest wyprać je w pralce…

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #82664 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dezodorant i jedziesz ^^

#82667 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Najprościej może i tak, ale nie najdyskretniej ;).

To z dezodorantem to całkiem spoko pomysł :D.

Tezia :*

#82676 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

A to co mama Ci coś zrobi za to że ubrudziłeś sobie spodnie ? Zaufaj mi że im dłużej zostawisz te spodnie bez prania to tym bardziej rozpuszczalnik weżre się w materiał a później spodnie nadadzą się do wyrzucenia.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #82708 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe emilos
    emilos
    Użytkownik

Namocz spodnie w benzynie. Zapach rozpuszczalnika powinien stać się nie wyczuwalny.
    A tak serio to tylko pranie z namaczaniem. Może być ręcznie tylko z jakimś płynem do prania czy płukania o silnym zapachu.

Niech żyje przyjaźń Polsko-Chińska!
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Rozpuszczalnik i jeansy
Informacje o Tobie: