Rozpołowienie karterów

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Rozpołowienie karterów

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Chciałbym się dostać do wału, mam już wszystko rozkręcone i nie mogę rozpołowić karter?w. Nie wiem czy są jakieś sposoby, bo raczej nie pukanie w to młotkiem, proszę o pomoc bo boje się czegoś uszkodzić.

Anonimowy

Pukaj z wyczuciem młotkiem ale przez jakieś drewienko, i upewnij się czy wszystkie śruby odkręcisze?, wyczyść dokładnie karter i obejrzyj jeszcze raz. Nieraz można zapomnie? o jakiejś ?rubce.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

U?yj gumowego, będą drewnianego m?otka 🙂 po co pawiż się w delikatne pukanie przez drewienko 🙂 wtedy będziesz pewien, ze nic nie uszkodzisz 🙂 jeśli nadal będzie trzymało sprawdź czy jakaś ?r?bka nie została…

Anonimowy

Mam problem, walczyżem z tym już dosyć długo i nic. Czy mam waliż młotkiem w obudow? czy w ważą Może są jakieś lepsze sposobył

Anonimowy

Wal w obudow?, co Ci po waleniu w waż

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

w obudow?, tylko nie wal z jednej strony, raz z dołu raz z góry, przodu i tyłu, musisz waliż z wyczuciem żeby nie za słabo i równomiernie z każdej strony, powalisz trochę to się rozpo?owi. Ja też nie mogłem rozpołowić to się wkurzyżem delikatnie mówiąc i waln?żem z jednej strony dosą mocno potem z drugiej tak kilka razy i się rozpo?owiż.

PS. Musisz wziąć karter z zaskoczenia 😆 ?art oczywiście ;p

Anonimowy

Boje się że pęknie obudowa, jesteś pewny ze w obudow??

Anonimowy

jak będziesz waliż po wale to go skrzywisz, nic nie p?knie, stukaj mocno w karter z każdej strony, tylko stukaj w ten mniejszy karter, nic nie p?knie.

Anonimowy

nie zapomniales o walku który napedza pompe oleju ? (znajduje się za zagnetem i cewkę), jest ona dwoch oringach. sciagnij je pozniej uszczelka i za nia sa śruby do karterow. Wystarczy lekkie pukniecie w dziure po zaworze membranowych i kartery juz się rozchodza
    Pamiętaj zeby pukaż w karter mały.

Anonimowy

Dzięki wszystkim, już się udało. Trzymało się w jednym miejscu więc spróbowałem pukaż w wał i jakoś wyszło. Dzięki.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie