Rozpoczęcie sezonu


zapraszam
jeśli ktoś będzie jechał z Olsztyna lub okolic niech pisze pojedziemy razem :slight_smile:

Bede tam ! mam gilere runnner jak cos moje gg to 12630019

napisze jak na razie mam 4 osoby :smiley:

Siema, i jak z tym zlotem ? Ile już jest osób ? Ja ze swojego miasta zbiorę z 5 osób.
Pzdr

ja bede miał 3
a gdzie jedziecie do miećrek czy do olsztyna ?

Tak żeby wszyscy jechali. Żeby skuterów było jak najwięcej. Ja bym wziol 4 osoby, ty 3. I zawsze te 9 skuterów jest. Ustalamy, gdzie i kiedy i jedziemy :stuck_out_tongue:

ja bede ok 12 30 czekał z chłopakami w Olsztynie na prarade bede czekał w okolicach wjazdu do Olsztyna od strony warszawy :slight_smile:




Te dwa plakaty dotyczą tego samego miejsca pobytu “Mierki”. Tylko że jeden ogłasza tylko gdzie bedzą przebywać motocykliście, a drugi tez ogłasza paradę. ;]


Pogadam, z kolegami jak skończą tuningi. I napisze ci dokładnie ile osób jedzie i kiedy ;]/
Pzdr

W sobotę, 25 kwietnia na placu Wakara będzie miał miejsce jeden z etapów zlotu - akcja “Jeżdżę bezpiecznie”. “Pod SZUBIENICE” - pl. Wakara przejedziemy w asyście policjantów z parkingu Ruś (droga nr 51 w kierunku Olsztynka, parking po prawej stronie drogi), wyjazd z parkingu o 12:30, następnie trasą przejazdu - parking - droga nr 51, ul. Al. Warszawska, ul. A. Śliwy, ul. F. Szrajbera, ul. S. Pieniężnego, ul. Al. Marszałka J. Piłsudskiego, ul. E. Plater, wyruszymy do centrum miasta, gdzie o godz. 13 rozpocznie się główna impreza.

wiec jeśli ktoś chce to spotykamy się o 11 na parkingu koło mac donalda na ulicy Konosały i jedziemy na miejsce startu parady :slight_smile: