Różnica między Eurosuper 95 a FuelSave 95

Tak jak w temacie. Jakie są różnicę między benzyną Eurosuper 95 a FuelSave 95 ? Zawsze zastanawiam się nad tym wlewając fuelsave na shellu bo nie mają eurosuper-a

Jak myslisz ilu ludzi tu na forum jest chemikami ?.Zadaj to pytanie do firmy Schell albo do firmy Lotos.Czy ty już nie portafisz zadać bardziej idiotycznego pytania ?.Przechodzac do meritum po kiego chuja Ci to wiedzieć ?,lej obojętnie którą,pewnie to tylko marketingowy bełkot i niczym konkretnym to się nie rózni.

pytanie było skierowane do osób, które się na tym znają, i coś wiedzą bo np. pracują na stacji benzynowej. Nie potrzebne mi są odpowiedzi typu "nie wiem". Głównie mi jest to potrzebne po to, aby wiedzieć czy są do tej benzyny fuelsave dodawane różne dodatki, które mogą potem zanieczyszczać gaźnik, lub świecę.

Ale durne pytanie - i jeszcze do tego bo mogą te oleje zanieczyść gaznik lub świece, izdebski pewnie już ci zanieczyściło łeb a tak poza marginesem ten izbebski z pomorza ze Słupska to twoja rodzina

Co wy od niego chcecie- pytanie dość ciekawe.

Swoją drogą był kiedyś test w programie Gear coś tam (na discovery) ale dość dawno. I oni tam testowali te paliwa z dodatkami, w niektórych przypadkach (nie pamiętam czy to BP,Shell czy co tam) na Golfie V dawało lepszy przyrost mocy (mierzyli to na hamowni).

Daje ci to coś w skuterze ? Lepiej się zbiera choć trochę ?

ziom_sony napisał:

Co wy od niego chcecie- pytanie dość ciekawe.
Swoją drogą był kiedyś test w programie Gear coś tam (na discovery) ale dość dawno. I oni tam testowali te paliwa z dodatkami, w niektórych przypadkach (nie pamiętam czy to BP,Shell czy co tam) na Golfie V dawało lepszy przyrost mocy (mierzyli to na hamowni).
Daje ci to coś w skuterze ? Lepiej się zbiera choć trochę ?

Ciekawe pytanie to czy jajko było pierwsze czy też kura ?.Albo czy isnieje inny,może lepszy świat ?.Po co przytaczasz te wszystkie brednie o dodatkach do paliwa ?,po co to komu potrzebne w skuterze ?.Jakich ewentualnych przyrostów mocy oczekujesz ?,przyspieszeń ?,maksymalnych prędkości ?.A może tak samo jak kolega Izdebski obawiasz się że zanieczyści Ci gażnik ?.Jak czytam taką durnotę to normalnie w dupie szczypi.

guliwer55 napisał:

Ale durne pytanie - i jeszcze do tego bo mogą te oleje zanieczyść gaznik lub świece, izdebski pewnie już ci zanieczyściło łeb a tak poza marginesem ten izbebski z pomorza ze Słupska to twoja rodzina

Coś ci się pomyliło bo nie mam rodziny w Słupsku. Co do mojego łba to jest on na pewno czystszy od twojego.

Bez łaski, sam znalazłem odpowiedź na moje pytanie w tym artykule:
http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/612767,fuel_save_oszczedne_tankowanie_na_shellu.html

Temat można zamknąć.

Ja powiem tak - jeżeli nawet nie jest to tylko chwyt marketingowy to efekt oszczędności będzie tak znikomy, że raczej się tego nie odczuje w widoczny sposób. Powinno w artykule być zdanie: "Oszczędność paliwa DO 2% w warunkach laboratoryjnych".

Jedno mocniejsze odwinięcie manetki i cała Twoja oszczędność w pizdu...

Szanowni skuteromaniacy jeśli idzie o prawdę w tej sprawie to wszystkie paliwa w moim pięknym kraju idą do różnych stacji paliw bez ich wymieniania bo mi nie płacą za reklamę z naszej i wyłącznie krajowej fabryczki paliw i taka jest prawda , a kto ile i jak to rozcięczy to tylko wie ta stacja-szef i taka jest skrywana prawda o naszym paliwie w różnych punktach markowych stacjach paliw , a pisac można bez emocji, szerokosci i spokoju życzę

Dziadek100 napisał:

ziom_sony napisał:
Co wy od niego chcecie- pytanie dość ciekawe.
Swoją drogą był kiedyś test w programie Gear coś tam (na discovery) ale dość dawno. I oni tam testowali te paliwa z dodatkami, w niektórych przypadkach (nie pamiętam czy to BP,Shell czy co tam) na Golfie V dawało lepszy przyrost mocy (mierzyli to na hamowni).
Daje ci to coś w skuterze ? Lepiej się zbiera choć trochę ?

Ciekawe pytanie to czy jajko było pierwsze czy też kura ?.Albo czy isnieje inny,może lepszy świat ?.Po co przytaczasz te wszystkie brednie o dodatkach do paliwa ?,po co to komu potrzebne w skuterze ?.Jakich ewentualnych przyrostów mocy oczekujesz ?,przyspieszeń ?,maksymalnych prędkości ?.A może tak samo jak kolega Izdebski obawiasz się że zanieczyści Ci gażnik ?.Jak czytam taką durnotę to normalnie w dupie szczypi.

To nie czytaj !

Odpowiedź padła na pytanie w temacie, a ty odpowiadasz na każdy temat z forum jak przemądrzały dziadzia !

benzyna 95 czy 98 ma znaczenie w samochodach np. gdy jest opcja przełączania mapy wtrysku ale nie w skuterze z modułem który ma tylko 2 kąty wyprzedzenia zapłonu, a gaźnik jedynie błotem można zatkać to nie jest jakiś common rail czy inny wynalazek tylko prehistoryczny gaźnik któremu nic się stanie od paliwa ;)