Rozmazana pieczątka na zdjęciu (karta motorowerowa)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Rozmazana pieczątka na zdjęciu (karta motorowerowa)

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MarSen MarSen 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe VWGolf123
    VWGolf123
    Użytkownik

Witam, w październiku zdałem kartę motorowerową, dzisiaj chciałem pojeździć swoim crosikiem po lesie, tak na wszelki wypadek wziąłem tą kartę i patrze, że się rozmazała pieczątka na zdj. na karcie jest ok wszystko, czy ta pieczątka rozmazana unieważnia już kartę czy jest wszytko ok? Siostra mówiła, ze to nic wielkiego, bo gdyby mnie zatrzymali i by im coś nie pasowało z moją tożsamością to pokazuje legitymacje albo inny dokument utożsamiający. Z góry dzięki za pomoc :DD

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W styczniu będziesz miał prawko to se wymień.

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe MarSen
    MarSen
    Użytkownik

Pieczątka ze zdjęcia często się zmywa. Na wszelki wypadek weź ze sobą jakiś inny dokument ze zdjęciem. To może być legitymacja, dowód tymczasowy, paszport. Ja też chyba mam zmytą i się nie przejmuję, jednak nie miałem jeszcze kontroli ani nic.

——————————–
    Pozdrawiam oraz życzę szerokości!
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie