Rozdziewiczenie Forum o 125 na prawo jazdy b :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Rozdziewiczenie Forum o 125 na prawo jazdy b :)

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness Deep_Nothingness 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #168426
  Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  Leszek Śledziński
  Jednoślad.pl
  • Postów: 2 361

  Chciałem to zrobić tym oto zestawieniem 🙂
  http://www.skuterowo.com/125-na-kategorie-b-prawa-jazdy-co-wybrac-cz-1/

  Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
  #168430
  Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
  Deep_Nothingness
  Użytkownik
  • Postów: 538

  Nie chcę wyjść na niemiłą osobę, ale skoro dałeś już znać, że czasem zaglądasz na to forum, to bądź łaskaw zerknąć na ten temat http://www.skuterowo.com/forums/topic/problem-z-forum i wypowiedz się jak obsługa forum to widzi. Może to tylko takie pozory, ale mam wrażenie, że odwaliliście swoją fuszerkę z forum (rujnując je w znacznej mierze) i teraz nie przyjmujecie żadnych sprzeciwów. Zdaję sobie sprawę, że cała ta strona jest waszą własnością, jednakże forum tworzą użytkownicy, a nie sami moderatorzy. A tak się składa, że od czasu tych chybionych zmian kilka osób przestało tu zaglądać. Ja sam ograniczam się do sprawdzania postępów związanych z wprowadzeniem możliwości jazdy na 125cc z kat.B i puki nie naprawicie tego, co namieszaliście nie zamierzam się zbytnio udzielać. Nie zrozum mnie źle Leszku, nie mam zamiaru szantażować Ciebie moim odejściem, bo forum z pewnością sobie poradzi bez moich wpisów. Jednakże, gorzej będzie, jeżeli spora część pozostałych użytkowników pójdzie tą samą drogą. Skuterowo.com, to nie tylko testy i porady. To również bogate forum, które przyciąga innych możliwością merytorycznej dyskusji oraz pomocy. Bez użytkowników ta strona nie będzie niczym ciekawym w oceanie różnych for jakie codziennie powstają w internecie.

  Było, ale się zmyło:
  Zipp Quantum RS
  Toros F16
  Keeway Hurricane
  Obecnie lata:
  Romet K125
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

  Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie