Rower z silnikiem od kosy ?! Co o tym sądzisz ?

Cześć ostatnio napaliłem się żeby do roweru przyczepić silnik od kosy spalinowej bo akurat owy posiadam :D. Chcę aby taki silnik działał tylko jako “wspomaganie”. Nie zamierzam jeździć za każdym razem tylko na silniku ale np jak będzie pod górkę, jak nie będzie chciało mi się pedałować to w tedy czemu nie :D. Jak to wszędzie jest na nagraniach że silnik jest przyczepiony do bagażnika. To ja chciał bym go przyczepić do ramy koło pedałów no tak jak jest przyczepiany silnik 80cc ten “przystosowany” do roweru. Ten silnik bym odchudził zdjął bym plastiki :D. Co o tym myślisz? Z góry Dzięki :slight_smile: jak nie ten dział to sorry… :slight_smile:

myśle że nie masz o tym pojęcia więc szanse na realizacje sa zerowe

Napisz czemu. Chętnie poczytam wskazówki :slight_smile:

napisałem już czemu - bo się na tym nie znasz i nawet nie jestes w stanie wymyślić jakie problemu musisz rozwiązać. chyba że dasz sobie na projekt ze dwa lata, mocno się doszkolisz w temacie to ogarniesz.

Jakby to miało wg ciebie działać?

hahahaha :smiley: :smiley: nie znam się w jakim sensie po czym to wywnioskowałeś ? Trudno przyczepić silnik przekładnie zębatkę i łańcuch hahahah Tym bardziej że jest nie 1 filmik na YT… To każdy by to umiał złożyć… nierozśmieszań mnie hahahah

to skoro widziałes filmik i wszystko ogarniasz to nie pojmuje skąd te pytania. zakładaj i wrzucaj filmik.

Przeczytaj ze zrozumieniem tytuł i treść…

a ty przeczytaj moja pierwsza odpowiedz.

“myśle że nie masz o tym pojęcia więc szanse na realizacje sa zerowe” no i ? Pisałem już na ten temat…

a gdybyś NIE zauważył

Co o tym myślisz?
ROWER Z SILNIKIEM OD KOSY ?! CO O TYM SĄDZISZ ?

“to skoro widziałes filmik i wszystko ogarniasz to nie pojmuje skąd te pytania. zakładaj i wrzucaj filmik.”

jezu… brak słów… :smiley:

wyjaśniam:

ROWER Z SILNIKIEM OD KOSY ?! CO O TYM SĄDZISZ
Sądze że nie masz na to szans bo nie masz o tym bladego pojęcia. Wiec odnoszenie się dalej do tego co by było jakbyś zamontował..itd nie ma sensu.

Nie mam bladego pojęcia. To zamiast powiedzieć co jest nie tak żeby mieć to POJĘCIE (chociaż tutaj nie trzeba mieć pojęcia aby zamontować silnik… bo chyba nikt DEBILEM nie jest i nie zamontuje silnika do góry nogami :D) to ty wolisz pisać że ja nie mam pojęcia… Zaczynam wnioskować że Ty sam nie masz pojęcia o tym. Bo nawet nie potrafisz napisać co jest nie tak. To się nazywa MODERATOR hahahahah :smiley:

cos ci się chopie kompletnie pozajączkowało.
Moderator - jak sama nazwa wskazuje - jest od moderowania dyskusji (sprawdź sobie w google co to oznacza) a nie od bycia darmowym kącikiem porad i rozpisywania projektów technicznych na każdy wrzucony, chory (potencjalnie) pomysł każdego z 27 tysięcy użytkowników.
Moderator to w zasadzie nawet sie nie musi znać na meritum sprawy (choć fajnie jakby miał jakies pojęcie).
A ty się jutro rano obudzisz i stwierdzisz że silnik od kosy to nie ale odrzutowy to tak - i moderator ma to analizować? Moderator ma to w dupie bo szanuje swój czas.
Jakbyś PRZEDSTAWIŁ PROJEKT, opisał i wskazał z czym masz problem i był on ciekawy (dla kogoś) - to może ktoś by sie nad tym pochylił. Fajnie że wpadłes na taki pomysł, teraz wymyśl jak to ma działać, pomyśl z czym może być problem i wtedy wrzucaj na forum.
Tylko weź poprawke na to że gotowe rozwiązanie kosztuje 500zł i dostaniesz je w pudełku razem z instrukcją montażu. I wbrew temu co ty kombinujesz jest działające i nie połamie ci nóg (uwaga podpowiedź!).

To po co głupio komentujesz że ja się nie znam i zabierasz jak że swój CENNY czas jak sam nie potrafisz wytłumaczyć w czym jest problem !!! Sam 1 zacząłeś komentować że się nie znam to po co komentowałeś!!! I zaczynałeś ? “teraz wymyśl jak to ma działać” a co tu wymyślać chyba każdy GŁUPI wie jak to ma działać ?! A co a to niby nie będzie działać ?! I jak to ma połamać nogi jak jakiś BARAN będzie robił z tym nie wiadomo co to i tak będzie…
Skąd się biorą tacy ludzie co głupio komentują a nawet błędu nie potrafią wskazać to nie lepiej się ZAMKNĄĆ i iść DALEJ ??

no przepraszam. to już się więcej nie powtórzy.