Rower Btwin Elops 500 - wygięta obręcz tylnego koła

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Bajzykl2000
    Uczestnik
    • 1

Witam,
    Krótko przed Wielkanocą kupiłem swój pierwszy rower (wcześniej jeździłem na miejskim), Btwin Elops 500 (w Decathlonie). Po kilku tygodniach regularnej jazdy pojawiły się problemy: początkowo tylny hamulec prawie nie działał, a później praktycznie nie dało się jeździć. Okazało się, że obręcz tylnego koła uległa wygięciu (nie wiem, w jakich okolicznościach, problem nasilał się stopniowo) – przez większą część obrotu było dobrze, ale w pewnym położeniu ocierała o jeden z klocków hamulcowych (rower ma hamulce szczękowe), następnie o drugi, a potem znowu o pierwszy. W Decathlonie wymienili mi w ramach gwarancji tylne koło, ale po niedługim czasie z nowym zaczęło dziać się dokładnie to samo. Czy popełniam jakiś błąd w użytkowaniu roweru (jeżdżę normalnie, nie robię żadnych akrobacji), czy po prostu jest jakiś błąd konstrukcyjny? Jeśli to drugie, może powinienem wymienić koła na jakieś inne – na jakie i ile mogłoby to kosztować?

Wombat
    Moderator
    • 55

tutaj tak bardziej te no.. motocykle, motorowery…

ty raczej tutaj:
    https://rowery.jednoslad.pl/forums/

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Temat ‘Rower Btwin Elops 500 - wygięta obręcz tylnego koła’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.
Back to top button