Routert ws50

Co sądzicie na temat routera ws 50 ? Jak jest z jego awaryjnoscią .Podajcie plusy i minusy

To chyba jeden z najlepszych modeli na rynku!
Bezawaryjny, tani, szybki, przepiękny wygląd, niskie koszty utrzymania. Te modele wogóle się nie psują! Więc koszty serwisów znikome - tylko wymiana olejów, filtrów, lanie wachy!
Spalanie poniżej 1L/100km! A LECI prawie setkę!
Od przyszłego tygodnia w ofercie sklepów ŻABKA - przy zakupie dwóch opakowań makaronu, zniżka na ten MOTÓR aż 30%.
Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Więc trzeba się spieszyć.
Minusów prawie nie ma... tylko jeden malutki...

Kolego? Używasz czasami opcji "szukaj"? Chyba zadałem pytanie retoryczne.

A tak naprawde nie wypisujcie głupot .Hindenburg po twojej wypowiedzi mam podstawy by uznac ze jestes ograniczony psychicznie wiec sie nie wypowiadaj!

Hindenburg się po prostu wkurzył bo co jak co ale w temacie WS50 jest wszystko do znalezienia.

MILION razy poruszany temat, ale dzieciakowi nie chce się czytać!
Popytaj może kolesi w piaskownicy, na pewno rzetelnych informacji Ci udzielą.
I kolego, na forum publicznym nie obrażamy się! Zapamiętaj dzieciaku!

A czy on Cię obraził ? Widzę że jesteś kulturalną osobą która wyzywa od dzieciaków i piszę żeby się nie obrażać.

Żałosne. Masz coś takiego pisać to nie pisz wcale.

zahrad77 napisał:

jestes ograniczony psychicznie wiec sie nie wypowiadaj!

Czytanie ze zrozumieniem, jak widać nie jest Twoją mocną stroną.
Tego uczą już w drugiej klasie podstawówki.

Ojojo ależ musiało Cię to obrazić. Pewnie to zmieniło twoje życie... Panienka się znalazła malutka. Nie chciałbym mieć takiego kolegi w rl który się focha za byle co...

Hindenburg he ? dzieciak? znasz mnie ? Widze ze jestes bardzo biedny .Ja normalnie pytam chodziło mi o to zeby sie ktos wypowiedział kto ma ten motorower.A ty wyskakujesz z głupimi żartami tacy ludzie jak ty nie powinni miec dostępu do tego forum

PS. Idz naprawic komarka

Temat do zamknięcia.