Routerki w Tesco

Widziałem, że wjechały dzisiaj do Tesco nowe Routery i jeden nawet wpadł mi w oko. Nie zwróciłem uwagi jak się nazywał ale był w stylu Vesp, nie wyglądał jak Romet Retro z zeszłego sezonu tylko dużo lepiej. Chyba, że dokonali dużego liftingu...

Może ktoś gdzieś widział kolekcje na nowy rok Routera?

Byłem dzisiaj w tesco to były tylko te znane bassy, i jakiś motorower, i chyba wszystko z rocznika 2012. Szczerze to bardziej byłem zajęty szukaniem oleju, niż oglądaniem skuterków

chodziło mi o Retro VSP 10"
http://www.hiperpromo.pl/promocja_tesco-skuter_retro_vsp_10_router-6844733.html

Wygląda stylowo, ciekawe jak z trwałością :)

Przecież masz Kymco więc po co Ci następny skuter?:-)
Wygląda całkiem ok. Klasycznie.

Wczoraj widziałem ten skuterek ale biały.Nawet całkiem fajnie się prezentuje :)

Mam nawet dwa Kymkacze i nie zamierzam zamieniać, wrzuciłem jako ciekawostkę ;-). Było ostatnio parę zapytań o skuterki w stylu retro i ten model naprawdę fajnie wygląda, dużo lepiej niż Romet Retro 7.

jeżeli chcesz kupić to kup salonu skuterowego a nie z marketu. tam to same słabizny .kupujcie tylko z salonu.

ja jakbym kupił taki skuter to odrazu swap pg

ROUTERY za zaje.....

ta zaje..... a zwłaszcza jak się zepsują :D

routerki wcale się nie psują szybko

dobrze że dodałeś szybko (y)

A słabizny , ja kupiłem w markecie i śmiga ma 5k i leci 75-80km
edit: routery są mało awaryjne ja mam i polecam moja basia ma się świetnie...

przejedź 20 000 to popiszemy

Tak jak ziomek powiedział. przejedz tym 15/20 k km to wtedy coś napisz na ten temat

nowy model 2014! Romet router xs50 ma foti z tesco

http://www.youtube.com/watch?v=-lbWZCQ4Ego

brzydki i beznadziejny. Mogli chociaż tą tarcze zrobić z przodu to by było coś, a tak jest on gówno warty jak inne chinole.

izdebski12 nie chcę cię obrażać ale sam masz gówno warty chinol który też nie ma tarczy . Ja tam wolę bęben z przodu ale jak kto woli . Ja tylko nie rozumiem izdebski twojego toku myślenia masz skuter który kosztuje no można by powiedzieć w stosunku do innych grosze , więc ja się ciebie pytam bo jakiego HU.... kupujesz do niego tak drogie części , przecież koszt tych części przewyższa koszt twojego skutera . Nie lepiej było dołożyć i kupić coś lepszego.To jest moje zdanie i proszę nie spinać pośladów pod moim komentarzem :D.

Bo takie mam widzi misie, hobby, i lubię ładować miliony w mojego ziomka F16. Przeszkadza Ci to?

Wolisz bęben od tarczy? A to dlatego, że Twój jednoślad ma 2 bębny? A jak by miał 2 tarcze to byś gadał, że wolisz tarczówki od bębnów?

Ja skuter, że jest gówno warty oceniłem po silniku, hamulcach, desce rozdzielczej, oraz o beznadziejnych plastikach. Producent zamiast wkładać na siłę 2 światełka z przodu, i na siłę upodobniać chinola do takich sprzętów jak Aerox powinien zająć się szczegółami w silniku, oraz hamulcem przednim.

Tak ja wolę bęben od tarczy . Przeszkadza Ci to ?
Po prostu pierwszy mój motorower miał 2 bębny i sprawowały się znakomicie .

Ładuj w niego ile chcesz , ja ci tego nie bronie tylko zastanowiłbym się nad sensem tego zabiegu