Routerki w Tesco

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Widziałem, że wjechały dzisiaj do Tesco nowe Routery i jeden nawet wpadł mi w oko. Nie zwróciłem uwagi jak się nazywał ale był w stylu Vesp, nie wyglądał jak Romet Retro z zeszłego sezonu tylko dużo lepiej. Chyba, że dokonali dużego liftingu…

Może ktoś gdzieś widział kolekcje na nowy rok Routera?

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Byłem dzisiaj w tesco to były tylko te znane bassy, i jakiś motorower, i chyba wszystko z rocznika 2012. Szczerze to bardziej byłem zajęty szukaniem oleju, niż oglądaniem skuterków

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

chodziło mi o Retro VSP 10″
    http://www.hiperpromo.pl/promocja_tesco-skuter_retro_vsp_10_router-6844733.html

Wygląda stylowo, ciekawe jak z trwałością 🙂

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Przecież masz Kymco więc po co Ci następny skuter?:-)
    Wygląda całkiem ok. Klasycznie.

Dziadek100
    Użytkownik
    • 31
    • 802Postów:

Wczoraj widziałem ten skuterek ale biały.Nawet całkiem fajnie się prezentuje 🙂

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Mam nawet dwa Kymkacze i nie zamierzam zamieniać, wrzuciłem jako ciekawostkę ;-). Było ostatnio parę zapytań o skuterki w stylu retro i ten model naprawdę fajnie wygląda, dużo lepiej niż Romet Retro 7.

pawcio20
    Użytkownik
    • 0
    • 81Postów:

jeżeli chcesz kupić to kup salonu skuterowego a nie z marketu. tam to same słabizny .kupujcie tylko z salonu.

ziomek1
    Użytkownik
    • 53
    • 556Postów:

ja jakbym kupił taki skuter to odrazu swap pg

pawcio20
    Użytkownik
    • 0
    • 81Postów:

ROUTERY za zaje…..

ziomek1
    Użytkownik
    • 53
    • 556Postów:

ta zaje….. a zwłaszcza jak się zepsują 😀

pawcio20
    Użytkownik
    • 0
    • 81Postów:

routerki wcale się nie psują szybko

ziomek1
    Użytkownik
    • 53
    • 556Postów:

dobrze że dodałeś szybko (y)

michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

A słabizny , ja kupiłem w markecie i śmiga ma 5k i leci 75-80km
    edit: routery są mało awaryjne ja mam i polecam moja basia ma się świetnie…

ziomek1
    Użytkownik
    • 53
    • 556Postów:

przejedź 20 000 to popiszemy

kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

Tak jak ziomek powiedział. przejedz tym 15/20 k km to wtedy coś napisz na ten temat

boyfrommars
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

nowy model 2014! Romet router xs50 ma foti z tesco

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

brzydki i beznadziejny. Mogli chociaż tą tarcze zrobić z przodu to by było coś, a tak jest on gówno warty jak inne chinole.

Adi23
    Użytkownik
    • 9
    • 89Postów:

izdebski12 nie chcę cię obrażać ale sam masz gówno warty chinol który też nie ma tarczy . Ja tam wolę bęben z przodu ale jak kto woli . Ja tylko nie rozumiem izdebski twojego toku myślenia masz skuter który kosztuje no można by powiedzieć w stosunku do innych grosze , więc ja się ciebie pytam bo jakiego HU…. kupujesz do niego tak drogie części , przecież koszt tych części przewyższa koszt twojego skutera . Nie lepiej było dołożyć i kupić coś lepszego.To jest moje zdanie i proszę nie spinać pośladów pod moim komentarzem :D.

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Bo takie mam widzi misie, hobby, i lubię ładować miliony w mojego ziomka F16. Przeszkadza Ci to?

Wolisz bęben od tarczy? A to dlatego, że Twój jednoślad ma 2 bębny? A jak by miał 2 tarcze to byś gadał, że wolisz tarczówki od bębnów?

Ja skuter, że jest gówno warty oceniłem po silniku, hamulcach, desce rozdzielczej, oraz o beznadziejnych plastikach. Producent zamiast wkładać na siłę 2 światełka z przodu, i na siłę upodobniać chinola do takich sprzętów jak Aerox powinien zająć się szczegółami w silniku, oraz hamulcem przednim.

Adi23
    Użytkownik
    • 9
    • 89Postów:

Tak ja wolę bęben od tarczy . Przeszkadza Ci to ?
    Po prostu pierwszy mój motorower miał 2 bębny i sprawowały się znakomicie .

Ładuj w niego ile chcesz , ja ci tego nie bronie tylko zastanowiłbym się nad sensem tego zabiegu

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 834Postów:

zasadniczo dopóki nowy tej klasy jest wciąż droższy niż to co ładujesz- opłaca się ładować.
    Ja w swój właduje np dlatego że podoba mi się jego nadwozie.

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

a ja bo chcę z gówna zrobić sobie wyścigówkę. Po drugie chce tym gówienkiem w wakacje pojechać daleko, daleko, i nie będę się zastanawiał kiedy się rozpadnie.

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

izdebski12 napisał:

a ja bo chcę z gówna zrobić sobie wyścigówkę. Po drugie chce tym gówienkiem w wakacje pojechać daleko, daleko, i nie będę się zastanawiał kiedy się rozpadnie.

Włożysz kasę i będziesz miał wyścigówkę, tyle, że gównianą :). Wyznaję zasadę nie zaglądania innym do portfela, skoro ktoś woli wydać kwotę x i jeździć dalej chinolem niż za to x mieć coś markowego to jego prywatna sprawa.

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Za kwotę X będę miał firmowy sprzęt 50cm3. Za tą samą kwotę X będę miał chinola, który wyglądem będzie przypominał chinola, a tą firmową 50 będzie brał przy pierwszych sekundach startu spod świateł.

Pomyśl, co będzie miało lepsze osiągi?

Honda Vision 50 4T czy chinol z cylindrem 72cm3, sportowyłem wałkiem rozrządu, większą głowicą, większą dyszą, wariatorem multivar, dłuższymi przełożeniami, sportowym filtrem itd. Oczywiście części do chinola są i będą firmowe (Tec, Motoforce, naraku).
    Cena chinola po takim tuningu i visiona wyjdzie podobna.. ba może nawet chinol wyjdzie taniej.

Dodatkowo pomyśl jaka będzie mina użytkownika takiego Visiona, kiedy go chinol wyprzedzi? Lubię trollować 😀

Kolejna sprawa to SWAP, co mi nie którzy mówią. Z pewnych względów nie chce ładować do tego kibelka większego silnika, tylko tą 139QMB nieźle podrasować.

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

A co będzie miało lepsze osiągi Vision 50 czy pchany przez Ciebie Toros? A co będzie wygodniejsze,ekonomiczniejsze czy bezpieczniejsze? Na pewno nie chinol. Jeśli tak podnieca Cie wyprzedzanie innych skuterów i czujesz się przez to lepszy to wróżę Ci przyszłość w dresie i 20-letnim BMW :).

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Nie podnieca mnie wyprzedzanie innych skuterów, jednak lubię szybką, i dynamiczną jazdę. Na pewno lepsze osiągi będzie miał taki toros po tuningu. Czemu mam go pchać? Vision jest seryjny, a toros na wzmacnianych, tuningowych częściach. Niedługo skończę wymieniać całą górę silnika – został wałek rozrządu który jest już zamówiony (http://www.scooterkingz.pl/walek-rozrzadu-tec-performance), oraz głowica (http://www.scooterkingz.pl/glowica-naraku), którą mam zamiar zamówić za tydzień. Później dojdzie wariator malossi multivar (http://www.scooterkingz.pl/wariator-malossi-multivar-3), sprzęgło (http://www.scooterkingz.pl/sprzeglo-malossi-fly), przełożenia (http://www.racing-planet.pl/260212-przelozenia-pierwotne-top-racing-17-18-50-kymco-chinskie-50-4t.html). Do tego hampel z przodu tarczowy, nowy króciec ssący, puszka filtra powietrza, oraz akumulator Bosch. Gdy już skończę silnik biorę się za elektrykę np. moduł CDI.

Innym słowem wszystko w nim wymieniam, i robię go sobie na wzmacnianych, dobrych częściach, które z opinii innych użytkowników ciągną naprawdę długo. Gdy skończę ten silnik powinien być nieśmiertelny, a mocą będzie daleko od takiego visiona.

Chciałbym z gówna zrobić mocną wyścigówkę. 🙂

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 834Postów:

zostają ci miękkie kartery. tak naprawde ich sie najbardziej obawiam w chinolach. niektóre sie trafią sztywne a inne z gównolitu

ide jak wiesz podobną drogą tylko w 2T i jakoś sobie nie wróże świetlanej przyszłości.

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Wombat u Ciebie to jeszcze nie jest tak źle, Izdebski upgraduje najniższą półkę z najniższych półek. Jest dużo powodów, przez które musiałby pchać swój sprzęt – choćby kiepska elektryka, gówniane kółka i opony czy jak napisał Wombat kartery. Nie życzę Ci tego, ale sugeruje więcej pokory. Poza tym widzę, że mamy inne priorytety, ja wolę wolniej, a wygodniej i bezpieczniej.

Edit.
    Nie wiem czy tym Torosem byś mnie tak wyprzedził z łatwością. 2T w pełni odblokowane z wariatorem i wydechem sport… koszt przeróbek jakieś 400-500 zł. Nie mówiąc już o jakichś Apriliach, Gilerach czy Yamahach 🙂

Edit 2.

„Innym słowem wszystko w nim wymieniam, i robię go sobie na wzmacnianych, dobrych częściach, które z opinii innych użytkowników ciągną naprawdę długo. Gdy skończę ten silnik powinien być nieśmiertelny, a mocą będzie daleko od takiego visiona.”

Nieśmiertelny – hehe dobre 🙂

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 834Postów:

ja myśle że to zbliżona półka. Elektryka podobnej jakości, stopień zabezpieczenia przed wilgocią znikomy.Opony zmieniłem prawie od razu.
    W moim wypadku skuter to nie jest pojazd na którym musze polegać- jeżdżę nim tam gdzie są autobusy.
    kupiłem go bo potrzebowałem czegoś w leasing aby było, tęskniło mi sie za dwoma kółkami ale też wcale nie byłem przekonany że sie do takiej jazdy z powrotem przekonam.
    na 100%od następnego jednośladu bede oczekiwał więcej. Szczęśliwie 50tki rosną i może za 12-15 mieś znajdzie sie lepszy jakościowo skuter DUŻY. Chwilowo w grę by wchodziła tylko honda Vision ale np nie podoba mi się lampa na kierownicy

tzr50
    Użytkownik
    • 8
    • 27Postów:

izdebski12 Ja mam peugeota speedfighta2 i twoją tuningowaną f16 biorę jak chce.Części TEC i Naraku to jest największe gówno Tec ma fenomenalne gaźniki których nie da się wyregulować i zaniżają osiągi.Jeżeli uważacie że bęben jest lepszy od tarczy to jesteście nienormalni.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button