Router WS50- kilka pytań

Witam:)
Pomóżcie mi w kilku sprawach:
1. Jak się kasuje luz na kierownicy. Przy hamowaniu czuć wibracje. Rozumiem że tą dużą śrubą pod tą środkową na kierownicy? Myśle że wiecie o którą chodzi:)
2. On ma jakieś długie światła? Bo próbuje przęłącznikiem kierunków znaleźć jakąś kombinacje, i nic:)
3. Ile oleju wchodzi do niego?:)
4. Ma jakąś blokade kierownicy? Bo koło lag widze jakiś zamek, tylko nic nie robi:)
Myśle że pomożecie:)

F5?:)

ma na 100%. z prawej strony kiery jest zamek blokady. powinien łapać z kierownicą skręconą w lewo

żarówke chyba ma na 1 włókno- wiec 1 światło. kierunkami nic nie zrobisz. Jedyna opcja to manetka z prawej i przełącznik długie/krótkie z lewej.On chyba nie ma z lewej selektora świateł.
Dawno go nie widziałem z bliska ale tak z pamięci wyciągając

masz dedykowane forum :) http://ws50.cba.pl/

Witam

1. Pod górną półką zawieszenia są nakrętki do regulacji luzów, trzeba zdjąć półkę żeby do tego się dostać.

2. Po prawej stronie jest włącznik świateł, a po lewej przełącznik prawo lewo włącza migacze, a góra dół przełącza mijania/drogowe (drogowe na górze są) (trochę to głupio rozwiązane)

3. Nie powiem dokładnie, ale w graniach 800-900 ml, trzeba ustawić motor idealnie pionowo i sprawdzać bagnetem żeby było w połowie skali, nie ma sensu lać za dużo bo smarowanie jest w tym silniku rozbryzgowe i nadmiar oleju powoduje spadek mocy

4. Kierownicę należy odchylić maksymalnie w lewo, i przekręcić kluczyk w tej blokadzie

A jak spuścić olej? Ta śruba od spuszczanie jest w najwyższym punkcie pod silnikiem, i z tej dziury zleci cały olej? Czy trzeba jakieś "szamańskie rytuały" odprawić:)

F5?:)

Pod silnikiem są dwie śruby, z tego co pamiętam jedna o rozmiarze klucza 17 to spust oleju, druga o rozmiarze klucza 14 to od napinacza rozrządu. Spuszcza się tą 17 i wszystko wylatuje, można przechylić motor to szybciej wyleci i więcej.

Dobra, jutro biorę się za luz w kolumnie, tylko teraz tak:

Jak odkręce te kapsle przy kierownicy od przednich amorów, to mam sie spodziewać niespodzanki w postaci sprężyny czy czegoś tam? Bo to chyba niezbędne żeby tą górną "półke" zdemontować?

Kristop, z opisu wnioskuję że masz motorower jeszcze na gwarancji więc by jej nie stracić to niektóre rzeczy powinien robić serwis,np wymianę oleju a i regulacje też wykonają przy okazji przeglądu.Oleju wchodzi 0.75-0.8l.Tak stoi w instrukcji.

Se łodświeże areozolem marki BRIE:)
*
Jak fachowo nazywa się ta owalna klapka z boku silnika nad sterowaniem sprzęgłem? Bo wpisuje i nigdzie nie moge takiej odnaleźć:P

masz i co się mówi?
http://allegro.pl/dekielki-silnika-owalne-pokrywki-atv-110-king-los-i5056037050.html

Niech Bozia w dzieciach wynagrodzi:P

Dużo i głupich nie:)

Nie lubisz dzieci? Bezbożnik;)

A co tutaj lubić?
@
http://21malina.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?951261

Następna twarz żółtego,zaraz przestanę się orientować która jest prawdziwa.

Nie poddawaj się jednak w kolejnych spekulacjach tutaj. I inni też niech się... NIGDY nie poddają. ;-)

chiński kot miaou.
wcielenie 347.