Router Ws vs Benzer Yankee

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Kristop
    Uczestnik

Witajcie,
    Jako że mój Toros F16 Mi się znudził postanowiłem poszukać jakiejś biegówki. Mam kilka pytań:
    1. Router ma układ biegów jak w motocyklach, a jaki układ ma Benzer?
    2. Na niektórych zdjęciach Benzer niema stelaża pod kufer. Czy stelaż jest w każdym seryjnie?
    3. Co zrobić, gdy skuter będzie nieużywany? Sprzedaż na razie nie wchodzi w grę.
    Dzięki:)

madi
    Uczestnik

To są niemal identyczne motorowery, różnią się tylko naklejkami.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Kristop
    Uczestnik

Dzięki. Czyli wszystko jednakowe. A co z trzecim pytaniem?

rominciarz7
    Uczestnik

Wersje z 2011 mają stelaż napewno 2012 nie mają ale trafiały sie też co miały , 2013 i 2014 mają napewno. Wiem bo mam 2013 , a jak nie będziesz używał moto to wiadomo zakonserwuj go , posmaruj śróbki olejem i przykryj go plandeką lub czymś tam.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button