Router WS 50

witam mam pytanko co muwicie o router ws 50 ponieważ jak sie pytałem i oglondałem fora to opinie były różne prosze o szybką odpowiedź ponieważ chcę kupić motorower przed wakaciami ( jeśli to tandeta to podajcie jakieś skutery motorowery ok mieiscowości kalisz do 3000 )
z góry dziękuje.

proszę o szybką odpowiedź

Moim zdaniem lepiej kupić coś używanego i markowego.

A mój kuzyn jeździ od roku Routerem i nie narzeka. Jeszcze nic mu się nie popsuło i wszystko działa jak należy, więc wybór należy do ciebie ;)

Ryglos napisał:

Moim zdaniem lepiej kupić coś używanego i markowego.

Kupiłem jakiś czas temu TGB i miałem z nim same problemy... Jeszcze raz tyle (jak nie więcej) kasy musiałem w niego wsadzić... Za to kolega ma chińczyka z TESCO przejechał już ok 4000 km i do tej pory żadnych poważniejszych problemów.

Sparrow93 napisał:

Ryglos napisał:
Moim zdaniem lepiej kupić coś używanego i markowego.

Kupiłem jakiś czas temu TGB i miałem z nim same problemy... Jeszcze raz tyle (jak nie więcej) kasy musiałem w niego wsadzić... Za to kolega ma chińczyka z TESCO przejechał już ok 4000 km i do tej pory żadnych poważniejszych problemów.

Tak to jest. Raz trafisz na dobrze skręcony motorower, raz nie. Z markowcami to samo. Możesz kupić markowca zajeżdżonego z wsadzonymi najtańszymi częściami do środka i później wsadzić drugie kilka tysięcy za piętnastoletni sprzęt, a możesz trafić na zajebisty sprzęt.

jak na taki przedział cenowy i że to nówka to jest bardzo dobry ewentualnie kup sobie bartona fightera ma taki sam silnik tylko lepszy wygląd (jak na chinole to te 2 motorowery są najlepsze jak dla mnie ale do nauki nie trzeba jakiegoś super dobrego)

Jak dbasz to masz!

Sparrow93 napisał:

Ryglos napisał:
Moim zdaniem lepiej kupić coś używanego i markowego.

Kupiłem jakiś czas temu TGB i miałem z nim same problemy... Jeszcze raz tyle (jak nie więcej) kasy musiałem w niego wsadzić... Za to kolega ma chińczyka z TESCO przejechał już ok 4000 km i do tej pory żadnych poważniejszych problemów.

Mówiłem o markowych motorowerach, a nie o jakimś TGB. Temu do markowca jeszcze dużo brakuje. Pozatym jak sie nie wie co sie kupuje to tak jest.

Ryglos napisał:

Sparrow93 napisał:

Ryglos napisał:
Moim zdaniem lepiej kupić coś używanego i markowego.

Kupiłem jakiś czas temu TGB i miałem z nim same problemy... Jeszcze raz tyle (jak nie więcej) kasy musiałem w niego wsadzić... Za to kolega ma chińczyka z TESCO przejechał już ok 4000 km i do tej pory żadnych poważniejszych problemów.

Mówiłem o markowych motorowerach, a nie o jakimś TGB. Temu do markowca jeszcze dużo brakuje. Pozatym jak sie nie wie co sie kupuje to tak jest.

Chyba jak widać nie bardzo orientujesz się na producentach skuterów... TGB to naprawdę dobre maszyny.