Router Traffico xs50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Router Traffico xs50

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZedaX ZedaX 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ZedaX
    ZedaX
    Użytkownik

Witam posiadam taki skuter jak w tytule. Pytanie czy jest sens do niego wkładać cylinder 80? Czy w ogole jest sens dokladać do niego jakiekolwiek pieniądze? Mam go już ze 2 lata, 5000km przejechane i juz skuterek jest na wykończeniu, więc nie wiem czy inwestować coś w niego czy zbierać na coś nowego

Zdjęcie profilowe 1984mariusz
    1984mariusz
    Użytkownik

Witam poczytałem sobie opinie o Twoim skuterku no i powiem tak ja bym zainwestował w nowy zestaw nie ma wiele przelatane , więc nowy cylinder z tłokiem pewnie by wystarczył , plus dusza w gaźniku , chociaż u mnie fighter nie wymaga duszy właśnie po zmianie tłoka cylindra i głowicy teraz zaczynam odczuwać różnicę na tłoku 47 mm a dopiero docieram , tylko nie musisz wierzyć wszystkim sprzedawcą w opis większość aukcji w necie jest przekłamana i często sprzedają nawet 60 jako 80 szukaj sprawdzonych punktów. Przy takiej masie ten skuter powinien znacznie poprawić osiągi.
    POzdrawiam

Mariusz
    Zdjęcie profilowe ZedaX
    ZedaX
    Użytkownik

A i jeszcze jedno, po zimowaniu skuter stracił na mocy tzn (wolniej rusza i po rozgrzaniu gdy daje mu wiecej jak 1/4 manetki to tak jakby zwalnie i zaczyna bardzo ale to bardzo wolno nabierać prędkości do 50km/h) wczesniej to spokojnie dobijał bezproblemowo do 70 i miał lepsze przyspieszenie. I czy wymiana cylindra na 80ccm naprawi to czy będe musiał wymienić jeszcze gaźnik ( o ile to jego wina)
    Edit: co do cylindra znalazłem coś takiego
    http://allegro.pl/cylinder-80-tuning-filtr-dysza-toros-router-zipp-i3168539402.html
    Pytanie czy spasuje do mojego routera? (sroki ale jestem w tym temacie zielony)
    I jeszcze coś takiego ale troche podejrzane bo tanio coś
    http://allegro.pl/cylinder-tunning-80ccm-4t-kpl-swieca-tuning-gratis-i3157077824.html

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie