Router Sport 50s

Mam problem nie wiem co się dzieję kupiłem skuter od kolegi z przebiegiem 6100km przejechałem 1400km czyściłem filtr powietrza miał regulacje ale od jakiegoś tygodnia jak jadę traci tak jak by moc jade po wyżej 50km/h i mi szarpie dziś z kolegami co są mechanikami uznali że to może być gaźnik prosze o pomoc jaki kupic zeby był solidny

A może po prostu regulacja gaźnika coś da? :)

Nic nie dawało robiłem to sam i nawet mechanik i nic nie dawało

Jaki gaźnik kupić do mego skuterka ?

Nie reguluj go, sprawdź czy podczas składania go dobrze złożyłeś wszystko i co najważniejsze - czy nie dostaje za mało paliwa.

a czy ma problemy z zapalaniem?

właśnie ma ale jak jade nim 20km/h to odczuwam zwalnianie pojazdu tak jak by mnie ktoś szarpał wczoraj odręciliśmy paliwo tak jak pisało i nadal to samo

Być może skuter łapie lewe powietrze, jeżeli masz oryginalny filtr powietrza, to jest do niego gumowa przedłużka, może Ci gdzieś się przetarła, czy też przedziurawiła się, jeżeli jest więcej powietrza niż paliwa, to skuter jedzie do pewnej prędkości, następnie zaczyna trochę szarpać i zwalniać, potem znowu chce jechać i znowu zwalnia, jeżeli masz za dużo paliwa, a za mało powietrza, to skuter tego nie przepala, wtedy jak np. wjedziesz do garażu, ściągniesz kask, to bd czuł zapach benzyny. Powiedz mi, jaki masz filtr powietrza i czy miałeś dyszę zmienianą w gaźniku, być może coś jest nie tak z gaźnikiem, przeczyść go, sprawdź, czy nie ma zabrudzeń, być może paliwo nie dochodzi do gaźnika i skuter nie jedzie, po prostu.