Router sport 50 - regulacja gaznika

Witam mam mały problem z gaznikiem i jego regulacja otóż skuter ma 4100 przebiegu nie moge uzyskac efektu kawy z mlekiem , a wiec tak dzwoniłem do serwisu rometa i śrubka fabrycznie jest ustawiona wykrecona o 2-2,5 obrotu
wiec tak ustawiłem mieszanke paliwowo powietrzna lecz skuter dławi się i gaśnie lecz jak mu dam wieksze obroty to chodzi w miare ładnie ale na jałowym biegu chodzi strasznie głosno czy odkręcę śrubkę o 3 lub 4 obroty to efekt jest taki sam nie moge uzyslać kawy z mlekiem mimo ze gaznik reaguje na obroty srubka od mieszanki jak wkrece w prawo ( wiecej dam paliwa ) to gasnie i go zalewa jak odrece to tak jakby wchodził na wieksze obroty wiec gaznik jakby działał poprawnie zawsze po ustawieniu mieszanki jade na przejażdżkę manetka na full wysokie obroty przez 5 km i sprawdzam swiece w srodku gdzie jest iskra jej otoczka jest brazowa kawa z mlekiem lecz ten grzybek co jest nad iskrownikiem tak jak na tym zdjęciu jest szaro-czarny
jest to przykładowe zdjecie http://img708.imageshack.us/img708/3500/20111228042.jpg

Iglice mam ustawiona na srodek chce poprawnie ustawić mieszankę po to by palił mi 2 max 2,2 l na 100 km przy jedzie do 4-50 km mam nadzieje ze mi pomozecie czy moge ustawić tak ze wykrece drubke od mieszanki o 2 max 2,5 ale wtedy dam wieksze obroty czy to nie zaszkodzi silnikowi wtedy wyje tzn glosno chodzi oraz
czy silnik moze zostać uszkodzony jak swieca nie bedzie kawa z mlekiem tylko taka jaka jest wyżej opisana ?
I czy przy prawidłowej regulacji gaznika spalanie będzie mniejsze ? czy nie ma na to reguły ? proszę o rzetelna odpowiedz i pomoc

??? halooooo pomoze ktoś

Śrubą do regulacji mieszanki kręci się co ćwierć lub pół obrotu. Pozatym kolor tej świecy na obrazku jest prawidłowy więc nie wiem co chcesz jeszcze regulować. Ustaw tak aby kolor świecy był taki jak na obrazku i doreguluj wolne obroty aby na ciepłym silniku tylne koło nie kręciło się w powietrzu a żeby silnik pracował równo i nie przygasał następnie zalej zbiornik paliwa pod korek zrób 25km i znów zalej pod to samo miejsce i pomnóż ilość wlanego paliwa x4 i wyjdzie Ci spalanie lub przejedź 100km i zalej w to samo miejsce to nie będziesz musiał nic mnożyć.