Router sport 2012

Dodaj nowy temat na forum

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe jajo422 jajo422 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #67919 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe brylant1717
    brylant1717
    Użytkownik

Na wstępie witam Wszystkich.
    Otóż chciałbym zakupić sobie dzisiaj skuter. Zastanawiam się nad Routerem sport. Może ktoś mi go przedstawić trochę bliżej? Czy opłaca się? Oraz w jakiej cenie dostane go w Tesco.

Jeśli byście mogli również polecić jakiś inny skuter z Tesco czy też Makro, to byłbym ogromnie wdzięczny.
    Interesują mnie skutery z tarczą z przodu

Pozdrawiam,
    Bartek

#67920 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe resiak70
    resiak70
    Użytkownik

Witam, w sumie to się nie znam ale do 2000 zł każdy poleci ci Toros F16 albo Routera Basse. Oba są prawie takie same. A o ile się nie myle w makro nie ma skuterów bo wczoraj żadnego nie znalazłem.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #67972 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe brylant1717
    brylant1717
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź.

Zrezygnowałem jednak z tego chinczyka, dołożę do Tajwana 1000 i przynajmniej mogę liczyć na bezawaryjność:)

#81524 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Zaskoor
    Zaskoor
    Użytkownik

Witam.
    I odrazu przepraszam za odgrzewanie starego postu, ale co za różnica Chiny czy Tajwan ?? Tajwan to tez Chiny :> tylko że demokratyczne.
    Router Sport jest troche większy niż Bassa, ma Tarcze z przodu, inne plastiki i „Chrom” na podłodze :> różnica w cenie… średnio jest o 1/3 droższy od Bassy czy Torosa F16

Pozdrawiam

#81537 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe jajo422
    jajo422
    Użytkownik

ja mam i sprawuje sie narazie ok weż sport od bassy ,jednak to co tarcza to tarcza i jest wygodnijeszy

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Router sport 2012
Informacje o Tobie: