Router Pluss 4t nie trzyma obrotów

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Router Pluss 4t nie trzyma obrotów

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pasek888 pasek888 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #56231 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Cytrus
  Cytrus
  Użytkownik
  • Postów: 66

  Witam wszystkich i proszę o pomoc.
  Mianowicie chodzi o to, że mój skuter (2900 km przebiegu) nie chce trzymać wolnych obrotów. Po dodaniu gazu i szybkim puszczeniu, lub po prostu na światłach gaśnie. Gaźnik jest po czyszczeniu i regulacji. Nie wiem czy to może wpłynąć na diagnozę, ale ostatnio wlałem do silnika za dużo oleju, przejeździłem na nim kilka kilometrów i po zorientowaniu się spuściłem nadwyżkę.
  Pozdrawiam!

  #56243 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Cytrus
  Cytrus
  Użytkownik
  • Postów: 66

  Pomoże ktoś?

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #56291 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe brio1211
  brio1211
  Użytkownik
  • Postów: 36

  Mialem tak samo pojechalem do serwisu pokrecili jakas srubka przy gazniku i problem z glowy 😉

  #56524 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe pasek888
  pasek888
  Użytkownik
  • Postów: 109

  Mam to samo. Po odpaleniu skuter pracuje na wolnych obrotach jak należy, także gdy już się rozgrzeje. Natomiast gaśnie np. na skrzyżowaniu. Jadę, jadę, dojeżdżam do skrzyżowania, zatrzymuję się, obroty spadają. Spadają tak bardzo, że skuter gaśnie i jest problem z odpaleniem. Dopiero za 5-6 razem załapie (lub za 2-3 z kopa). Działo się to na fabrycznym gaźniku, teraz na nowym jest to jakby bardziej zauważalne. Będę próbował jeszcze jutro wyregulować gaźnik do końca.

  Ale z tego co czytałem, to najbardziej prawdopodobną przyczyną są zawory. Trzeba je wyregulować. Ja swoje ustawiam w poniedziałek.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Router Pluss 4t nie trzyma obrotów
Informacje o Tobie: