Router Metro City, stał 2 tyg i kierunkowskazy przestały działać.

Witam, jak w temacie, po przerwie 2 tygodniowej przestały działać kierunki, w ogóle się nie palą (żarówki i jak kontrolki na stacyjce).

Czytałem żeby sprawdzić przerywacz i bezpieczniki? Gdzie się on się znajduje?

Sprawdzałem kostkę nic się nie wypieło.

Pozdrawiam.

Masz coś takiego w Routerze Metro City jak... akumulator?

Napisz, że już go tam nie masz, wtedy pomyślimy, jak ten *setup* pociągnąć dalej, żeby to jednak działało. :D

Podpowiem ci młody, że akumulator to takie czarne pudełeczko, do którego idzie czarny i czerwony kabelek;) Jak dotkniesz gwoździami bolców ma zrobić "bdzzzzzzziuu";) Jak nie zrobi mamy winnego;)

Uwaga, nie próbuj tego w domu;)

Akumulator w pełni działający i naładowany, stacyjka działa, odpala ze startera (czyt. rozrusznika el. :)) ... oprócz kierunków z przodu jak i z tyłu. A odpowiedzi troszkę chamskie!

Jeśli masz sposób, to spróbuj podmienić przerywacz [chociaż jakby nie działał, to żarówki powinny świecić], albo zajrzyj do przełącznika na kierownicy (bardziej prawdopodobne).

Ściągałem plastik z kierownicy i przełącznik jest wpięty (biała kostka).

W którym miejscu jest przerywacz?

Jakieś pomysły jeszcze?

Jeżeli klakson działa winny jest przełącznik lub przerywacz kierunkowskazów. Klakson nie działa = bezpiecznik.
Przerywacz kierunkowskazu znajduje się w przednim "nosie" skutera i wygląda jak mały walec z 3 kabelkami.

Klakson działa. Czyli coś z przełącznikiem - co robić w takim razie nowy czy co?

z przełącznikiem lub przerywaczem. Czy po przełączeniu przełącznika, i naciśnięcie na nim przycisku wyłączenia słychać charakterystyczne pyknięcie?

witam. ja terz mam problem z metro city . nie świeci mi się światło z przodu. postojowe i dlugie świecą co mam zrobic?

Przepaliła się?, wyciągnij żarówkę i sprawdź czy jest cała;),
bo to na 70% będzie taki mały drucik który zerwał się w żarówce.