Router Metro City, stał 2 tyg i kierunkowskazy przestały działać.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    adrianos17
    Użytkownik

Witam, jak w temacie, po przerwie 2 tygodniowej przestały działać kierunki, w ogóle się nie palą (żarówki i jak kontrolki na stacyjce).

Czytałem żeby sprawdzić przerywacz i bezpieczniki? Gdzie się on się znajduje?

Sprawdzałem kostkę nic się nie wypieło.

Pozdrawiam.

Chinol_180
    Uczestnik

Masz coś takiego w Routerze Metro City jak… akumulator?

Napisz, że już go tam nie masz, wtedy pomyślimy, jak ten *setup* pociągnąć dalej, żeby to jednak działało. 😀

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Kristop
    Uczestnik

Podpowiem ci młody, że akumulator to takie czarne pudełeczko, do którego idzie czarny i czerwony kabelek;) Jak dotkniesz gwoździami bolców ma zrobić „bdzzzzzzziuu”;) Jak nie zrobi mamy winnego;)

Uwaga, nie próbuj tego w domu;)

adrianos17
    Użytkownik

Akumulator w pełni działający i naładowany, stacyjka działa, odpala ze startera (czyt. rozrusznika el. :)) … oprócz kierunków z przodu jak i z tyłu. A odpowiedzi troszkę chamskie!

Kristop
    Uczestnik

Jeśli masz sposób, to spróbuj podmienić przerywacz [chociaż jakby nie działał, to żarówki powinny świecić], albo zajrzyj do przełącznika na kierownicy (bardziej prawdopodobne).

adrianos17
    Użytkownik

Ściągałem plastik z kierownicy i przełącznik jest wpięty (biała kostka).

W którym miejscu jest przerywacz?

Jakieś pomysły jeszcze?

Anonim
    Nieaktywny

Jeżeli klakson działa winny jest przełącznik lub przerywacz kierunkowskazów. Klakson nie działa = bezpiecznik.
    Przerywacz kierunkowskazu znajduje się w przednim „nosie” skutera i wygląda jak mały walec z 3 kabelkami.

adrianos17
    Użytkownik

Klakson działa. Czyli coś z przełącznikiem – co robić w takim razie nowy czy co?

Anonim
    Nieaktywny

z przełącznikiem lub przerywaczem. Czy po przełączeniu przełącznika, i naciśnięcie na nim przycisku wyłączenia słychać charakterystyczne pyknięcie?

klubart12
    Użytkownik

witam. ja terz mam problem z metro city . nie świeci mi się światło z przodu. postojowe i dlugie świecą co mam zrobic?

Anonim
    Nieaktywny

Przepaliła się?, wyciągnij żarówkę i sprawdź czy jest cała;),
    bo to na 70% będzie taki mały drucik który zerwał się w żarówce.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button