Router Metro City, stał 2 tyg i kierunkowskazy przestały działać.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Router Metro City, stał 2 tyg i kierunkowskazy przestały działać.

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe serafinq serafinq 5 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe adrianos17
    adrianos17
    Użytkownik

Witam, jak w temacie, po przerwie 2 tygodniowej przestały działać kierunki, w ogóle się nie palą (żarówki i jak kontrolki na stacyjce).

Czytałem żeby sprawdzić przerywacz i bezpieczniki? Gdzie się on się znajduje?

Sprawdzałem kostkę nic się nie wypieło.

Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe Chinol_180
    Chinol_180
    Użytkownik

Masz coś takiego w Routerze Metro City jak… akumulator?

Napisz, że już go tam nie masz, wtedy pomyślimy, jak ten *setup* pociągnąć dalej, żeby to jednak działało. 😀

[img]http://r9.fodey.com/2313/8a55b5f6e435427db5f8043862c087cb.0.gif[/img]

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Podpowiem ci młody, że akumulator to takie czarne pudełeczko, do którego idzie czarny i czerwony kabelek;) Jak dotkniesz gwoździami bolców ma zrobić „bdzzzzzzziuu”;) Jak nie zrobi mamy winnego;)

Uwaga, nie próbuj tego w domu;)

adrianos17
    Użytkownik

Akumulator w pełni działający i naładowany, stacyjka działa, odpala ze startera (czyt. rozrusznika el. :)) … oprócz kierunków z przodu jak i z tyłu. A odpowiedzi troszkę chamskie!

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Jeśli masz sposób, to spróbuj podmienić przerywacz [chociaż jakby nie działał, to żarówki powinny świecić], albo zajrzyj do przełącznika na kierownicy (bardziej prawdopodobne).

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    adrianos17
    Użytkownik

Ściągałem plastik z kierownicy i przełącznik jest wpięty (biała kostka).

W którym miejscu jest przerywacz?

Jakieś pomysły jeszcze?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jeżeli klakson działa winny jest przełącznik lub przerywacz kierunkowskazów. Klakson nie działa = bezpiecznik.
    Przerywacz kierunkowskazu znajduje się w przednim „nosie” skutera i wygląda jak mały walec z 3 kabelkami.

adrianos17
    Użytkownik

Klakson działa. Czyli coś z przełącznikiem – co robić w takim razie nowy czy co?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

z przełącznikiem lub przerywaczem. Czy po przełączeniu przełącznika, i naciśnięcie na nim przycisku wyłączenia słychać charakterystyczne pyknięcie?

Zdjęcie profilowe klubart12
    klubart12
    Użytkownik

witam. ja terz mam problem z metro city . nie świeci mi się światło z przodu. postojowe i dlugie świecą co mam zrobic?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie