Router Metro City – odpala bez problemu ale gaśnie przy dodaniu gazu.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Router Metro City – odpala bez problemu ale gaśnie przy dodaniu gazu.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zeroszabelek zeroszabelek 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zeroszabelek
    zeroszabelek
    Użytkownik

witam. mam problem. ruszając ze świateł skuter ruszył żwawo. rozpędzając się do 45km/h nagle zaczął się dławic i zgasł. po chwili odpaliłem go bez problemu i jak dodałem gazu znowu zgasł. przejechałem wcześniej ok 20km. dodam ze skuter mam od nowości i nic sie nie dzialo z nim. mam przejechane ok 600km. olej wymienilem w przekladni i silniku po 300km.

nie wiem co możne być przyczyną. sprawdzianem świece i jest jak nowa.

pytanie: czy zabrać się za regulacje gaźnika, bo gdzieś się doczytałem ze w tych skuterach sam nagle się rozregulowuje. i właściwie jak to zrobić?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

O regulacji gaźnika masz artykuł na pierwszej stronie portalu i nie tylko.
    Ale nie wykluczone, że dostaje za dużo powietrza i go dusi po prostu.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    zeroszabelek
    Użytkownik

tak wlasnie go przeczytałem. czy jest to mozliwe ze sam sie rozregulował? cytujac ciebie: dostaje za dużo powietrza… co mam przez to rozumiec?

zeroszabelek
    Użytkownik

ogólnie regulowałem gaźnik. po jakimś czasie naprawdę ładnie kręcić. lecz po czasie znowu zaczęło dziać się to samo. chyba oddam go do mechanika…

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie