router fashion 50 przerywa po 30km/h

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #312861
    king395
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

    Witam.
    Posiadam skuterka router fashion 50

    To od początku. Jakieś 2 tygodnie temu zaczęło się z nim źle dziać, mianowicie rozpędzał się standardowo do 30 km/h po czym nie chciał bardziej. po przejechaniu około kilometra mam taką górkę. z niej jak cisnąłem w dół to się rozpędzał do 60 po czym już normalnie się jechało, i normalnie się rozpędzał od 0 do 55
    Od dziś rano mam problem taki ze nie chce przekroczyć 30 km/h i jest o wiele słabszy. Mam wrażenie jak by się dusił albo przerywał przy jeździe 30 km/h
    Nie mam pojęcia co to może być, na myśl mi przyszła iskra, ze może zły dystans albo iskrownik. Ale może wy mi doradźcie coś z czego świeca odpada bo teoria obalona

    #312862
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    gaźnik, słaba kompresja, złe luzy zaworowe, zawalony wydech, brudny i zacinający się wariator lub korektor, zawalony filtr powietrza, zużyty pasek

    #312868
    king395
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

    skuter ma przejechane ok 2000km. wiec raczej nie pasek. wydech chyba nie bo jak stawiam go na dużej nodze to wydaje mi się ze wchodzi normalnie na obroty. filtr powietrza też jest ok.

    #312871
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    raczej nie, chyba nie, wydaje mi się…. stary. Diagnostyka silnika nie polega na złudzeniach tylko na sprawdzeniu po kolei elementów.
    Skoro na centralnym podnóżku wchodzi ci na obroty a stojąc na ziemi już nie to oznacza tylko tyle że jest tak słaby że jest w stanie kręcić najwyżej kołem w powietrzu.
    Skoro jednak lubisz takie ^wydaje mi się^ to mi się wydaje że bardziej musisz się skupić na przyczynach powodujących że silnik jest słaby niż na tych że napęd nie działa poprawnie. Co jednak i tak do końca nie wyklucza napędu.

    #312875
    king395
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

    jutro sprawdzę pasek. i dam znać. 🙂

    #312877
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    czytasz bez zrozumienia… ale sprawdzaj pasek. I żarówki.

    #312883
    king395
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

    widzę ze starasz mi sie pomóc Wombat ale ja nie jestem specjalistą wiec będę sprawdzał po kolei zaczynając od najprostszych przyczyn.

    A jak by była słaba kompresja to by 30km/h osiągał bez problemu czy z problemem?

    p.s pasek w dobrej kondycji delikatnie zjechany od lewej strony

    #312885
    Berg
    Uczestnik
    • 46
    • 818Postów:

    Sprawdzaj po kolei wszystko co podał Ci Wombat. Nawet jak siądzie Ci sprężyna centralna w korektorze, to stracisz na osiągach. A sprężynę żeby sprawdzić musisz… rozebrać korektor 🙂 . Dużo roboty przed Tobą, ale idzie zima więc do wiosny masz czas.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button