Router Deluxe1 – Jak usunąć rysy i ubytki lakieru z plastików?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Router Deluxe1 – Jak usunąć rysy i ubytki lakieru z plastików?

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Krupek Krupek 4 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 11 przez 16 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Coś Wombat mam pewność że ogorek12 narobi zacieków i firanek jak nie wie jak malować,lepiej niech sobie kupi folie [dziecko by okleiło] i przy pomocy mamy suszarki sobie oklei przy okazji nie będzie musiał matować.przemywać anty silikonem a głębokich rys zaprawiać.

Zdjęcie profilowe ogorek12
    ogorek12
    Użytkownik

Tu są zdjęcia tych rys: http://pokazywarka.pl/w6vhur/
    Niektóre są płyciutkie i myślę że pasta by tu pomogła.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wg mnie tylko drugie zdjęcie nadaje sie do spolerowania a to z ostatniego od biedy możesz podmalować śprajem albo nawet flamastrem z lakierem.
    Pierwsze to nie wiem czy to tylko ryska czy pęknięcia na lakierze. jeżeli tylko drobna rysa to pasta może pomóc.
    Reszta to normalnie papier ścierny, matowanie albo szpachla i matowanie i lakier. Jest przebity do podkładu/podłoża, popękany. To sie kwalifikuje tylko do pełnej naprawy lakierniczej.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Najprościej będzie sprawdzić w ten sposób jeśli czujesz rysę po przejechaniu po niej paznokciem to nawet ta Twoja upiorna farecla (dobrze że ja tym nie muszę robić xD) nie pomoże jeśli nie czuć to jest szansa że zejdzie

A tak z ciekawości dlaczego uparłeś się na farecle?

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bo kosztuje czypińdziesiąt.
    To nie jest ważne czy ryse czuć czy nie pod pazurem tylko jak gruba jest warstwa lakieru i jak głęboko sięga rysa. Jeżeli jest z czego zbierać to można zbierać i nawet głęboka rysa zniknie.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Tak czy tak kolega się pewnie przepierdzieli bo będzie chciał zlikwidować jak najwięcej i zrobić jak najlepiej wiem po sobie co raz zrobiłem z nówką renault klienta bo chciałem zrobić jak najlepiej i nie wyszło bo przesadziłem 😀

Tak więc najszybciej będzie wpuścić jako tako podobny odcień bazy w rysy potem bezbarwny i poszedł

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
Oglądasz 6 postów - 11 przez 16 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie