ROUTER CLASSA CITY 2t Blokady

Kupiłem odblokowany moduł, nowy wydech (chinski sportowy) bez ślepej kiszki (katalizatora) caly nowy wariator zwykly zamiennik nie jakis malossi czy cos i nowy pasek a na wariatorze nie ma blokady
chciałbym sie dowiedzieć wszystkiego co mnie moze czekac gdy zdejme tą śrubkę z gaźnika o ile tam jest i czy jest szansa ze nie bede musial nic zmieniać wiecej obecny v-max 60 km h 5 km/h wiecej i bylo by git

zaraz… wbrew radom kupiłeś wydech co nie wiadomo jak działa i do czego jest zestrojony, do tego zamiast wymienić niezbyt wysokiej jakości wariator fabryczny wsadziłeś jego zamiennik.
To w zasadzie jedyne co ci pozostaje to wymienić ten moduł, wyregulować zestaw (gaźnik, napęd) i pomodlić się o efekty. Będą miłym zaskoczeniem albo wcale. Się okaże

znowu moduł wymieniać ? gaźnik to w ogóle trzeba przeczyścić cały bo na niskich obrotach po jeździe nie chce chodzić bez gazu

ale napisałeś teraz że kupiłeś odblokowany moduł i wydech …itd. No to dałes do zrozumienia że bedziesz go zmieniał bo na razie masz zablokowany… jak rany.

Już zmienione, dzisiaj miałem usterkę bo ,śruba od sprzęgła luzu dostała i ja wywaliło praktycznie wiec musiałem dokręcać to pneumatycznym i dałem taka podkładkę powinno byc git jeszcze ręcznie młotkiem do cisnęliśmy
Po niedzieli będę wyjmował gaźnik i czyścił ewentualnie zdejmę tą blokadę i pobawię się w regulacje ewentualnie czym go mogę umyć jakimi środkami czy cos ?