router city & town - problem

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #107132 Reply
  mihau
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam, mam wyżej wymienionego 4T, nie znam się zbytnio na skuterach dlatego wytłumacze problem jak najlepiej będę mógł. Wracajac ze szkoly skuter po prostu zgasł podczas jazdy i nie chcial odpalić. Paliwo jest, poziom oleju – miedzy min/max, iskra jest, akumaltor po naladowaniu przynajmniej do polowy (powinien palić) ale nie odpalal. Słychać że charczy ale nie pali. Kopniak – normalnie. Prosze o mozliwą pomoc

  #107146 Reply
  zelmen95
  Użytkownik
  • Postów: 2

  to prawdopodobnie za słaby akumulator, naładuj na fool, albo jak nie pomoże kup nowy i po problemie 🙂

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #107147 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 2 986

  Przecież skuter może być odpalany i jeżdżony (po niepublicznych drogach) bez akumulatora, więc czemu miałby zgasnąć od niskiego stanu baterii?

  Oczywiście warto naładować na sto procent,ale myślę, że problem tkwi gdzie indziej. Być może paliwo ma problem z dojściem pod świece, jest gdzieś przytkane… opisz stan świecy.

  #107159 Reply
  mihau
  Użytkownik
  • Postów: 3

  zauważyłem że jest taki przezroczysty plastik w postaci wałka w krórym powinno być paliwo, a tam go nie ma. od tego wału po obu stronach odchodzą wężyki z paliwem. Akumulator naładowałem dziś na full i nadal nie odpalił.

  #107199 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 2 986

  Jeśli ta rurka znajduje się pomiędzy bakiem a gaźnikiem to jest filtr paliwa. Jak jest pusty, a paliwo jest w baku to przewód jest przytkany lub ssanie nie działa. A próbowałeś kickstarterem odpalić?

  #107243 Reply
  mihau
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Tak, ta część znajduje się pomiedzy bakiem a gaźnikiem, bardzo możlwie że to jest filtr paliwa i on jest pusty. Jutro sprawdze to, jeżeli ssanie nie działa to jak to naprawić / wymienić? Kickstarterem- kopniak? jeżeli tak próbowałem – bez skutku.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: router city & town - problem
Twoje informacje:
Back to top button