Router City Line moduł cdi

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Degnerix321
    Użytkownik
    • 3
    • 10Postów:

Witam poszukuje odblokowanego modułu cdi do routera city line najlepiej by było jak by był on z allegro i był tani.
    Widziałem taki ale nie wiem czy będzie on pasował http://allegro.pl/modul-cdi-odblokowany-tuning-skutery-4t-wilga-zipp-i2527282456.html

DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

Rada dla Ciebie 🙂

Pod nogami masz pewnie „wykładzinę” w skuterze, ściągnij ją i odkręć plastik…
    Zobaczysz tam akumulator, a obok niego moduł…

Podnieś i zobacz, czy jest taki sam, jak ten z Allegro…

Jeżeli tak, to brawo, udało Ci się dopasować moduł 🙂

Degnerix321
    Użytkownik
    • 3
    • 10Postów:

Dziękuje za brawa lecz nie chodziło mi o to słyszałem że niektóre moduły nie są dostosowane do wsyzstkich silników i z niektórymi on nie odpala i dlatego zadałem to pytanie

Stiopa
    Użytkownik
    • 3
    • 121Postów:

Cityline nie jest blokowany na module. Jedyna blokada to śrubka w gaźniku.

DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

@up – Cityline to to samo co Bassa?

Jak łeb w łeb, to jest blokada na gaźniku, ale ja jeszcze mam zamiar za niedługo wariator sprawdzić, bo wydaje mi się, że trochę i tak wolno przyspiesza ;x

Degnerix321
    Użytkownik
    • 3
    • 10Postów:

jak by nie było blokady na module to jakim cudem gdy wypne rozowy kabelek z kostki przy module nagle skuteret szybciej leci ?

potok555
    Użytkownik
    • 8
    • 31Postów:

Na 100% jest blokada na module. Jeśli jeszcze tego nie kupiłeś to masz to http://www.emgo.pl/modul-racing-odblokowany-139qmbqma-p-327.html

IamTheKing
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

Witam mam pytanie dostalem ten skuter pod choinke i teraz mam przeglad po 300km ale nie wiem czyy mam modul boo zamirzam sb kupic po pierwsze samemu zalozycz i czy to proste.? a po drugie czy jak bede jechal na ten orzelad too zalozyc fabryczny czy moze byc zalozony nowy.? 😀

prosze o odpowiedz :>

Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

przejedź nim jakieś 500 km i dopiero potem zacznij myśleć o tym module bo skuter jest nowy i trzeba go dotrzeć.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button