Router City Line. Jak zdjąć blokady ?

Jakie są blokady i jak je zdjąć ? : )

w citylinie jest tylko jedna blokada. Zdejmij czarną pokrywkę, która znajduje się na górze gaźnika. Wykręć śrubkę, która wkręcona jest od spodu tejże pokrywki. Załóż pokrywkę z powrotem i śmigaj. powodzenia.

i ile gdzieś pojedzie szybciej ?

Mój dochodzi do licznikowych 70, po płaskim i jak wiatr nie przeszkadza. pod górę, czy pod wiatr licznikowe 55-60.

ok dzięki : )

Prawdopodobnie City Line to ten sam skuter co Metro City ... ja własnie zajełem się tą wkrętką ale nie wykręcałem zupełnie tylko wkręciłem troche głębiej ... czyzby mój błąd ? powinienem ją wykręcić całkiem i bez śrubki założyć dekielek ?

z góry dzieki za podpowiedź ...

Zaszkodzić nie zaszkodziłeś, ale może być nadal trochę przymulony...

Witam. znalazlem wlasnie temat ktory dlugo szukalem :)
ja w swoim city line mialem tylko blokade w wariatorze i modul zablokowany. Sciagnelem blokade w wariatorze modul wymienilem tuningowy "niby" ale faktycznie modudl duzo dal.
Wymienilem cylinder i glowice na 80ccm. stozek tez dalem.
Gaznik mam 125ccm. skuter idzie mi w 2 osoby 75km. jak jade sam to zamyka mi licznik bez problemu. tylko mam problem z wyregulowaniem gaznika;/ bo jak mi zamknie licznyk i mam te 80 to przerwie mi. inaczej mowiac pierdzi hehe. i za cholere nie moge wyregulowac gaznika. ps : ja w gazniku nie mialem zadnej blokady.