Router city line 50 problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Router city line 50 problem

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marcinsouth marcinsouth 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcinsouth
    marcinsouth
    Użytkownik

Witam.Zakupiłem od kolegi skuter router city line 50 z 2011 roku.Niestety lekko uszkodzony po wypadku tzn lekko skrzywione przednie widełki.Podobno skuterek jest odblokowany.Nie wiem czemu prędkość max 40 km/h. odkręciłem śrubkę w gaźniku wykręciłem wydech(nie ma zwężki)zastanawiam się czy może moduł.Ale skoro kolega twierdzi ze był odblokowany to może być inna przyczyna przy upadku,czy ktoś mi pomoże prędkość 40 km/h w warszawie=wypadek

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jeżdżenie z krzywymi lagami = wypadek. Doprowadź go do dobrego stanu, potem zwiększaj prędkość.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe marcinsouth
    marcinsouth
    Użytkownik

Tak wiem już zamówione myślałem ze przez czas oczekiwania na przesyłkę rozkminie dlaczego nie mogę zwiększyć predkości do przynajmniej 65 km/h .Dziwne ze skoro przed wypadkiem leciał o.k 70 km/h teraz leci 40.stan jest idealny ma 3600km przejechane.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie