Router City Line 50 - jaki pasek kupić ?

Witam. Ostatnio urwał mi się pasek, niestety wygląda jakby pies się nim bawił, jest w XXX kawałkach i nie da się nic z niego odczytać. Jestem zupełnie zielony, jeżeli chodzi o sprawy mechaniczne, czy ktoś mógłby mi doradzić jaki kupić? Najlepiej w Gdyni, żebym mógł kupić na miejscu jak najszybciej i dużo nie płacić i spokojnie jeździć (wiadomo, paski za 10 zł z allegro to zapewne jakaś parodia). Byłem w serwisie Junak w Gdyni Chylonii, przy TESCO i tam powiedzieli, że mają pasek za 70 zł (nie wiem jakiej firmy, nie pokazywał mi), powiedziałem, że trochę drogo i czy nie mają tańszych to powiedział, że mają za 40 zł ale nie gwarantują mi, że nawet do domu trafie z takim paskiem bo niby tandeta... No więc właśnie... Mają paski, za 40 zł w sprzedaży, z którymi nie da się jeździć? Trochę dziwne. Może po prostu chcieli na mnie zarobić, bo wiedzieli, że zielony jestem w tym temacie.
Więc, jaki pasek kupić, jaki model, rozmiar itd, i do jakiej kwoty do skutera Router City Line 50 2011 rocznik.
I jeszcze jedno pytanie; model silnika w moim skuterze to 139QMB ?
Pozdrawiam.

Ja kupiłem na necie wzmocniony BAMDO za 47zł i jak porównam z starym wygląda na porządny a stary jak plastelina

A rozmiar paska jaki musi być ?

669.18.30 ja w moim routerze bassa mam taki rozmiar i na 99.9% masz taki.