Router bassa xs cylinder 80 odblokowany i jeździ max 60km/h

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Router bassa xs cylinder 80 odblokowany i jeździ max 60km/h

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe xaiir
    xaiir
    Użytkownik

Ludzie ratujcie już sam nie wiem co jest nie tak z moim skuterkiem romet router bassa xs wymieniłem w nim: cylinder (z 50cc na 80cc), moduł zapłonowy oraz gaźnik na taki pod większy cylinder i co ? i nic dalej max ile pojedzie to 60km/h dodam jeszcze tylko że na wariatorze blokady nie ma bo sprawdzałem pomoże ktoś ? z góry dzięki 🙂

xaiir
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli wymieniłeś zestaw (cylinder, głowica, tłok), nie masz blokad, masz poprawnie wyregulowany gaźnik i na 100% żadnych blokad to routery wychodziły z mniejszym wariatorem niż się tam może zmieścić. I tego nie przeskoczysz bez wymiany wariatora

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe xaiir
    xaiir
    Użytkownik

W takim razie zamawiam dzisiaj taki oto zestaw http://allegro.pl/tuning-sprzeglo-wariator-pasek-kelwar-skuter-4t-i5161948586.html zmontuje i dam znać czy pomogło 😊

xaiir
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nooo, jak tak czytam opis aukcji to musi pomóc. 25% mocy ma dać.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie