Router Bassa wymiana żarówki kierunkowskazu tył. Pomoc

Hej spaliła mi się z tyłu żarówka od kierunkowskazu , i nie wiem jak mam się do stać to tylniej lampy , powiedzcie mi krok po kroku . Z góry dzięki za pomoc

Pomożecie jak sie dostać ? , bo nie chce płacić za wymiane żarówki ps. oczywiście chce to zrobić bez strat tzn nic połamać i takie tam

Rozkręciłem z tyłu lampe z wszystkich śrubek i ona nie chce wyjść co ją trzyma ?

Miałem podobny problem, tylko że mi jeden kabelek się dolutował (francowate dziury!), moja "naprawa" trwała w (wolnym czasie) DWA dni. To nie mało ponieważ musisz poluzować niemal wszystkie plastiki z tyłu i po bokach, za wyjątkiem błotnika, odkręcić ramke na bagażnik, wyciągnąć kufer pod siedzeniem i jego osłonę,ostatecznie wszystko się trzyma na 2-óch śrubkach czerwonego klosza (kurde jak by nie mogli po prostu zostawić tych śrubeczek na wierzchu, może by Basia była mniej ładna ale mniej zdrowia zjadła by ta żarówka)
W tej tulejce z żarówką jest dość mocna sprężynka mocująca, ona wypycha żarówkę żeby się nie przemieszczała i zacięła o tulejkę. Musisz ją mocno docisnąć i przekręcić (u mnie bałem się żeby mi w palcach nie pękła)
narazie