Router Bassa - słaby v-max

Witam. Posiadam skuter Router Bassa, w którym zmieniłem cylinder na 72ccm, głowicę, moduł, świecę oraz gaźnik 18mm. Zmieniłem również olej. Problem jest taki, że v-max został bez zmian czyli 50km/h. Regulowałem gaźnik, lecz bez zmian. Nie wiem co mam począć. Proszę o pomoc.

Trzeba pobawić się z wariatorem (sportowy/cięższe rolki etc)

Pozdejmuj blokady😉

Blokady są zdjęte.

Czy na pewno wariator pomoże? Nie chcę wydawać kolejnych pieniędzy w błoto.

zawory w głowicy dotarłeś/sprawdziłeś? czy po prostu wrzuciłeś nowiutką w skuter.

Zawory w głowicy są nowe.

nowe, dotarte, szczelne, kompresja prawidłowa (zmierzona manometrem??).
Dużo tych małych 4T miało wariatory o mniejszej średnicy biz by się tam mogły zmieścić - i bez wymiany na normalny tego nie przeskoczysz.

Nie mam jak zmierzyć, bo manometra nie mam. Chyba spróbuję z tym wariatorem, jaki polecasz?

wiekszy

To ja zamówię wariator i dam znać czy sytuacja się zmieniła.

najpierw zmierz ten co masz a potem taki co możesz mieć i zobacz czy to w tym rzecz. pasek wtedy też często musisz dać dłuższy - jeżeli obecny korektor otwiera ci do końca to na wiekszym wario pasek musi być dłuższy o róznice miedzy połówką obwodu starego wario a nowego

Ok najpierw go zmierzę i dopiero zobaczę co dalej.

Zmierzyłem wariator i ma on 81mm a tego co chcę kupić ma 89mm. Wezmę do tego dłuższy pasek tak jak napisałeś.

Znalazłem aukcję, na której dodatkowo jest sprzęgło. Zamówić ze sprzęgłem czy się nie opłaca?

Mój obecny pasek ma wymiary: 729-17,7-30, a większy 788-17-28 do wybrania jest napisane, że jest on do 2T.