Router Bassa po przerwie zimowej gubi iskre

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Router Bassa po przerwie zimowej gubi iskre

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe J23 J23 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #117199
  Zdjęcie profilowe erasmous
  erasmous
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam!!

  Po przerwie zimowej założyłem do swojego skutera akumulator, wszystko ładnie, pięknie, próbuję zapalić i kicha. Raz, drugi, trzeci nic, na kopa tak samo. Rozkręcam nie ma iskry. Nie wiem czy coś poruszyłem czy co ale nie robiąc „nic konstruktywnego” w środku po jakimś czasie iskra normalnie jest, zapalił. Na początku dławił się, gasł ale pochodził trochę, przejechałem się raz, drugi i jedzie normalnie. Jednak postał pare godzin znowu nic, nie pali. Może spróbowałem za godzinę, dwie zapala normalnie „na strzał”. Nie wiem już co robić. Paliwo dostaje normalnie, wszystkie filtry poczyszczone. Za każdym razem gdy włączę zapłon prąd jest, wskażnik paliwa się podnosi, migacze działają. Co robić by iskra była cały czas?

  #117203
  Zdjęcie profilowe J23
  J23
  Użytkownik
  • Postów: 400

  Sprawdź połączenia masowe biegnące do ramy i obudowy silnika, a najlepiej rozkręć, wyczyścić do gołej blachy i dobrze dokręć. To jeden ze słabych punktów chińczyków. Fabrycznie zazwyczaj jest skręcone do lakierowanej ramy i styk zapewnia gwint śruby, który koroduje lub luzuje się od wibracji. Możliwe też, że świeca padła.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

  Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie