Router Bassa - komplet nowych plastików.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Router Bassa - komplet nowych plastików.

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pazior22 pazior22 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #84461 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mafin
    Mafin
    Użytkownik

Dobry. Otóż, przez ten sezon poszły mi plastiki w Bassie, kompletnie. Może to też moja wina, bo za mocno go katowałem na bezdrożach. Po zimie chcę zamówić nową, kompletną karoserię. Pytanie tylko, czy ta w linku niżej będzie dobra. Kompletnie nie znam się na tym, więc zdaję się na Was. ;> Tam macie chyba wszystko wypisane. Mój skuter to Router Bassa z rocznika 2012, silnik bodajże 139QMB
    http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-zestaw-karoserii-sztuk-baotian-bt49qt9-czarny-p-10689-1.html?sessID=4169e91a046fcfce4708c1a9a0284ca3 – o to chodzi.

Bassa ’12. ;3
    #84463 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

chcesz kupić plastiki za 1000 zł do skutera za 1500 zł? Lepiej kup sobie nowy skuter.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #84464 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ruphert
    ruphert
    Użytkownik

Pieniądze w błoto. Pospinaj sobie plastiki które masz.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/52466] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/52466/icon3.png[/IMG][/URL]
    #84510 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

lucek71 napisał:

chcesz kupić plastiki za 1000 zł do skutera za 1500 zł? Lepiej kup sobie nowy skuter.

Pomyśl. Może i 500 zł więcej dokłada, ale koszty złomowania, potem wyrejestrowania, usunięcie OC, potem znowu rejestracja, wykupienie OC.
    Dodatkowo trzeba załatwić transport nowego nabytku pod dom – laweta też kosztuje.

I tak z tych 500 zł robi się co najmniej 800 zł, a nowe przeglądy, nowe oleje, to co? za darmo?
    Ja w swoim torosie też mam do wymiany całe plastiki po wypadku, + przednie lagi. Przednie lagi załatwia za darmo kolega ojca, który ma ze skutera syna, po wypadku, ale lagi są okej, komplet nowych plastików znalazłem gdzieś na allegro za 500 zł

#84513 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Proszę bardzo: Komplet plastików do torosów, wilgi, router bassa i innych chinolów, za 280 zł
    http://moto.allegro.pl/kingway-coliber-oslony-owiewki-oryginal-najtaniej-i2702490506.html

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #84517 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A tutaj: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=2690440341
    Znalazłem o 10 zł drożej z lampami, kierunkowskazami, lusterkami, felgami, oponą, siedzeniem, kufrem pod siedzenie, bagażnikiem, licznikiem

#84543 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

izdebski12 napisał:

lucek71 napisał:

Pomyśl. Może i 500 zł więcej dokłada, ale koszty złomowania, potem wyrejestrowania, usunięcie OC, potem znowu rejestracja, wykupienie OC.
    Dodatkowo trzeba załatwić transport nowego nabytku pod dom – laweta też kosztuje.
    I tak z tych 500 zł robi się co najmniej 800 zł, a nowe przeglądy, nowe oleje, to co? za darmo?
    Ja w swoim torosie też mam do wymiany całe plastiki po wypadku, + przednie lagi. Przednie lagi załatwia za darmo kolega ojca, który ma ze skutera syna, po wypadku, ale lagi są okej, komplet nowych plastików znalazłem gdzieś na allegro za 500 zł

Sam pomyśl chłopcze zanim coś napiszesz. Spokojnie części ze starego sprzętu może sprzedać lub w najgorszym wypadku zostawić na części jeśli kupiłby podobny. Zakup plastików za 2/3 wartości skutera to byłby jedno z głupszych rzeczy jakie przeczytałem na tym forum. Co innego jeśli może je mieć za 200-300 zł.

Jeśli chcesz jeździć marnej jakości skuterem po wypadku i pakować w niego kasę to Twoja sprawa, co nie znaczy, że Twoja droga jest jedyną słuszną.

#84556 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe komoornik
    komoornik
    Użytkownik

Transport? Laweta?

O co chodzi?

#84568 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kamil2055
    kamil2055
    Użytkownik

Moim zdaniem nie będą pasować te plastiki bo Bassa z 2012r postojówki ma w kloszu lampy głównej po bokach dwie małe żaróweczki a nie na dole.Wiec przednie plastiki nie bd pasować.

#86337 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pazior22
    pazior22
    Użytkownik

ja mam boczne plastiki koloru czarnego i czerwonego do bassy 50

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: Router Bassa - komplet nowych plastików.
Informacje o Tobie: