Router Bassa grzebany, mały V-max

Witajcie ponownie,
mam lekki zgryz bo powinno byc duzo lepiej. A podobno w tym jezdzidle nie powinno byc blokad.
Obecnie mam,
cylnder 80 ccm Cuga czy jakos tak
wariator wm high speed cam
rolki 5,5 g
zaslepiony recyrkulator spalin
mimo ze moc wyczuwalnie sie poprawiła, prędkośc mierzona nawigacją oscyluje nadal w okolicach 60km/h(jak na oryginalnym zestawie)
modul zaplonowy podobno nie jest zablokowany, choć pewien nie jestem ale mam dwa i na obu jest to samo

jakies pomysły?
wystarczy mi przekroczyc 70km/h

Za lekkie rolki i źle dobrana szerokość paska. Pasek ma też swoje pochylenie - wydaje się mało ważne bo to różnica 2 stopni (są paski 30 i 28 stopni) ale takie paski inaczej przenoszą moc. Paski 30 stopni występują w skuterach 4T z kołami 12".
Wsadź rolki 6,5 g bo są optymalne dla tego silnika choć 7 g i 7,5 g też były by dobre. Lekkie rolki nadają się dla 2T.

To nie rolki! Ja na rolkach 5.5 g bujam sie prawie 100 km/h moim chińczykiem. Jeżeli nie macie pojęcia to na prawdę nie podpowiadajcie mu źle.
thelewizor, sprawdź czy masz zdjęte wszystkie blokady :) Sprawdź gaźnik i dobrze go wyreguluj razem z zaworami.

"Ja na rolkach 5.5 g bujam sie prawie 100 km/h moim chińczykiem." - no bez jaj... ;)

LiVre napisał:

To nie rolki! Ja na rolkach 5.5 g bujam sie prawie 100 km/h moim chińczykiem.

Pisz dalej bajki. Jeszcze napisz że 4T.

Tak ,dokładnie to 4t. Wierzcie albo nie. Cylinder Malossi 90cc (zamawiany w Niemczech), wariator Malossi Multivar 5.5g , moduł CDI naraku Racingowy , gaźnik 24mm Naraku, filtr powietrza stożek malossi , sprzęgło stage6 , dzwon stage6, PRZEŁOŻENIA +30%. Inne bajery typu pasek,sprężynki ...
Edit:
Zapomniałem napisać ,że skuter jest na parkingu policyjnym -.- Muszę go przerejestrować,żeby jeździć.

do tego powiesz nam, że ścigała Cię policja helikopterami, wozami opancerzonymi itd? ;>

Nie, zagapiłem się i śmignąłem wieczorem koło radiowozu z jakimiś 90 km/h na blacie :>
Koniec off topicu, jeżeli ktoś nie wierzy to za jakieś dwa tygodnie mogę nagrać filmik z GPS'em który pokazuje 95 km/h

To nagraj, może masz licznikowe 100km/h a realne 80km/h.

LiVre już nic raczej nie nagra, bo dawno sprzedał skuter.

Bassa nie ma blokad elektronicznych, za to mechaniczne ma, śrubka ograniczająca manetkę gazu tudzież pod dekielkiem membrany

W Bassie nie ma blokady pod dekielkiem gaźnika ale śrubka blokująca całkowite otwarcie przepustnicy obok śrubki od wolnych obrotów.