Router Bassa grzebany, mały V-max

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Router Bassa grzebany, mały V-max

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kapuchon Kapuchon 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #38201 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe thelewizor
    thelewizor
    Użytkownik

Witajcie ponownie,
    mam lekki zgryz bo powinno byc duzo lepiej. A podobno w tym jezdzidle nie powinno byc blokad.
    Obecnie mam,
    cylnder 80 ccm Cuga czy jakos tak
    wariator wm high speed cam
    rolki 5,5 g
    zaslepiony recyrkulator spalin
    mimo ze moc wyczuwalnie sie poprawiła, prędkośc mierzona nawigacją oscyluje nadal w okolicach 60km/h(jak na oryginalnym zestawie)
    modul zaplonowy podobno nie jest zablokowany, choć pewien nie jestem ale mam dwa i na obu jest to samo

jakies pomysły?
    wystarczy mi przekroczyc 70km/h

rocznik 1975):
    jak się nie odwrócisz, dupa i tak zawsze z tyłu.
    #38216 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Za lekkie rolki i źle dobrana szerokość paska. Pasek ma też swoje pochylenie – wydaje się mało ważne bo to różnica 2 stopni (są paski 30 i 28 stopni) ale takie paski inaczej przenoszą moc. Paski 30 stopni występują w skuterach 4T z kołami 12″.
    Wsadź rolki 6,5 g bo są optymalne dla tego silnika choć 7 g i 7,5 g też były by dobre. Lekkie rolki nadają się dla 2T.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #39124 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe LiVre
    LiVre
    Użytkownik

To nie rolki! Ja na rolkach 5.5 g bujam sie prawie 100 km/h moim chińczykiem. Jeżeli nie macie pojęcia to na prawdę nie podpowiadajcie mu źle.
    thelewizor, sprawdź czy masz zdjęte wszystkie blokady 🙂 Sprawdź gaźnik i dobrze go wyreguluj razem z zaworami.

Skuterowo.com – internetowa jazda z full manetką;D
    #39125 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

„Ja na rolkach 5.5 g bujam sie prawie 100 km/h moim chińczykiem.” – no bez jaj… 😉

Router WS 50 2013
    #39130 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

LiVre napisał:

To nie rolki! Ja na rolkach 5.5 g bujam sie prawie 100 km/h moim chińczykiem.

Pisz dalej bajki. Jeszcze napisz że 4T.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #39879 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe LiVre
    LiVre
    Użytkownik

Tak ,dokładnie to 4t. Wierzcie albo nie. Cylinder Malossi 90cc (zamawiany w Niemczech), wariator Malossi Multivar 5.5g , moduł CDI naraku Racingowy , gaźnik 24mm Naraku, filtr powietrza stożek malossi , sprzęgło stage6 , dzwon stage6, PRZEŁOŻENIA +30%. Inne bajery typu pasek,sprężynki …
    Edit:
    Zapomniałem napisać ,że skuter jest na parkingu policyjnym -.- Muszę go przerejestrować,żeby jeździć.

#39894 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Dasik287
    Dasik287
    Użytkownik

do tego powiesz nam, że ścigała Cię policja helikopterami, wozami opancerzonymi itd? ;>

#39895 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe LiVre
    LiVre
    Użytkownik

Nie, zagapiłem się i śmignąłem wieczorem koło radiowozu z jakimiś 90 km/h na blacie :>
    Koniec off topicu, jeżeli ktoś nie wierzy to za jakieś dwa tygodnie mogę nagrać filmik z GPS’em który pokazuje 95 km/h

#44584 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe elastyna
    elastyna
    Użytkownik

To nagraj, może masz licznikowe 100km/h a realne 80km/h.

Cpi Oliver 2t 2005r
    #44593 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

LiVre już nic raczej nie nagra, bo dawno sprzedał skuter.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: Router Bassa grzebany, mały V-max
Informacje o Tobie: