Router Bassa grzebany, mały V-max

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    thelewizor
    Użytkownik

Witajcie ponownie,
    mam lekki zgryz bo powinno byc duzo lepiej. A podobno w tym jezdzidle nie powinno byc blokad.
    Obecnie mam,
    cylnder 80 ccm Cuga czy jakos tak
    wariator wm high speed cam
    rolki 5,5 g
    zaslepiony recyrkulator spalin
    mimo ze moc wyczuwalnie sie poprawiła, prędkośc mierzona nawigacją oscyluje nadal w okolicach 60km/h(jak na oryginalnym zestawie)
    modul zaplonowy podobno nie jest zablokowany, choć pewien nie jestem ale mam dwa i na obu jest to samo

jakies pomysły?
    wystarczy mi przekroczyc 70km/h

degename
    Uczestnik

Za lekkie rolki i źle dobrana szerokość paska. Pasek ma też swoje pochylenie – wydaje się mało ważne bo to różnica 2 stopni (są paski 30 i 28 stopni) ale takie paski inaczej przenoszą moc. Paski 30 stopni występują w skuterach 4T z kołami 12″.
    Wsadź rolki 6,5 g bo są optymalne dla tego silnika choć 7 g i 7,5 g też były by dobre. Lekkie rolki nadają się dla 2T.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

LiVre
    Użytkownik

To nie rolki! Ja na rolkach 5.5 g bujam sie prawie 100 km/h moim chińczykiem. Jeżeli nie macie pojęcia to na prawdę nie podpowiadajcie mu źle.
    thelewizor, sprawdź czy masz zdjęte wszystkie blokady 🙂 Sprawdź gaźnik i dobrze go wyreguluj razem z zaworami.

madi
    Uczestnik

„Ja na rolkach 5.5 g bujam sie prawie 100 km/h moim chińczykiem.” – no bez jaj… 😉

Suawek
    Użytkownik

LiVre napisał:

To nie rolki! Ja na rolkach 5.5 g bujam sie prawie 100 km/h moim chińczykiem.

Pisz dalej bajki. Jeszcze napisz że 4T.

LiVre
    Użytkownik

Tak ,dokładnie to 4t. Wierzcie albo nie. Cylinder Malossi 90cc (zamawiany w Niemczech), wariator Malossi Multivar 5.5g , moduł CDI naraku Racingowy , gaźnik 24mm Naraku, filtr powietrza stożek malossi , sprzęgło stage6 , dzwon stage6, PRZEŁOŻENIA +30%. Inne bajery typu pasek,sprężynki …
    Edit:
    Zapomniałem napisać ,że skuter jest na parkingu policyjnym -.- Muszę go przerejestrować,żeby jeździć.

Dasik287
    Użytkownik

do tego powiesz nam, że ścigała Cię policja helikopterami, wozami opancerzonymi itd? ;>

LiVre
    Użytkownik

Nie, zagapiłem się i śmignąłem wieczorem koło radiowozu z jakimiś 90 km/h na blacie :>
    Koniec off topicu, jeżeli ktoś nie wierzy to za jakieś dwa tygodnie mogę nagrać filmik z GPS’em który pokazuje 95 km/h

elastyna
    Użytkownik

To nagraj, może masz licznikowe 100km/h a realne 80km/h.

MichalWujak
    Użytkownik

LiVre już nic raczej nie nagra, bo dawno sprzedał skuter.

LuxMot
    Użytkownik

Bassa nie ma blokad elektronicznych, za to mechaniczne ma, śrubka ograniczająca manetkę gazu tudzież pod dekielkiem membrany

Kapuchon
    Użytkownik

W Bassie nie ma blokady pod dekielkiem gaźnika ale śrubka blokująca całkowite otwarcie przepustnicy obok śrubki od wolnych obrotów.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button