Router bassa dziwne zjawisko

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Router bassa dziwne zjawisko

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe enter1978 enter1978 8 lata temu.

Oglądasz 9 posty - 1 przez 9 (z 9 łącznie)Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #64744 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kalibero
    kalibero
    Użytkownik

Witam. Kupilem sobie skuterka router bassa 50 z tesco i mam go nie cale 2 tyg a juz w pierwszym dniu cos z nim nie tak bylo. mianowicie przejechalem okolo 1,3km i jak sie zagrzal to najpierw stracil moc i zwolnil a potem zgasl. Gdy go odpalilem i chcialem dalej jechac czyli mu przygazowalem to on gasl, nie mogl wejsc na obroty. jak ochlodl tak okolo 1 godziny to wtedy go normalnie idpalilem i jechat tez tak okolo 1,3 km i dalej to samo, i tak caly czas w kolko.;/ zawiozlem do serwisu i tak gostek przejechal ok 5 km i nic, wszystko ok. i mowi do mnie ze zdziwieniem czego dobry motor zawiozlem do naprawy. No to go wzialem spowrotem i pojechalem na nim do domu. mam gdzies od serwisu 12km. Przejechalem jakies 5km i dalej to samo. no i znów odwiozlem go do serwisu i teraz go tam badaja ale sami nie wiedza co mu jest. dodam jeszcze ja jak tak stracil moc to jak kilka razy tak szybko manetka poruszalem to wtedy podjechal z 1,5 metra tak mi sie wydaje ze wtedy wiecej paliwa dostal i cos go ruszylo. mial ktos z was taka sytuacje? prosze o odpowiedz bo ja nie wiem co mam juz zrobic;/;/;/

#64758 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wyczyść gaźnik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #64761 Odpowiedź
    kalibero
    Użytkownik

no dobra ale co ma gaznik do tego jak skuter moze miec ok. 20km przejechane tylko

#64763 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

to, że może podczas produkcji “coś małego” wpadło w małą szparkę, i masz teraz nasrane tym skuterem, bo ci muli. Chyba, że dłubałeś np. w filtrze powietrza i zdjąłeś gumową rurkę z filtra?

#64773 Odpowiedź
    kalibero
    Użytkownik

nic nie dlubalem. tak od poczatku bylo. a jak go kupilem to pod siedzeniem ta klapka co sie dostaje do gaznika byla otwarta

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #65693 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe uzytkownikztorunia
    uzytkownikztorunia
    Użytkownik

Sprawdź czy siedziskiem nie przygniotłeś wężyka doprowadzającego paliwo. Też tak miałem przez 1 dzień (regulowałem obroty i przy wkładaniu siedziska ten wężyk zawsze niefortunnie się ładuje między siedzisko a element ramy). Jak postał chwilę, to wracało do normy (wężyk zapewne się odkształcił i znowu puścił paliwo na chwilę).

#67278 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Ighaha
    Ighaha
    Użytkownik

a brałeś skuter z wystawy czy z magazynu ? Prawda jest taka , że może to być wina producenta a nie Tesco . Każda marka ma wadliwe modele , możliwe , że Ty trafiłeś na jeden z nich . Wiadomo , Routery pochodzą z Chin , i niektóre części mają słabe wykonanie . Po przebyciu tej długiej drogi ( CHINY-POLSKA) w czasie transportu mogło się coś urwać , ułamać . A w Polsce mechanicy tego nie zauważyli , lub sami spowodowali jeszcze jakieś szkody

#67316 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe _Jack
    _Jack
    Użytkownik

Sprawdź iglice w gaźniku czy ci plastik na niej się nie obluzował, jak Ci się urwie to silnik będzie chodził ale nie będzie wchodził na obroty.

Router Bassa 2012 przebieg: 4800 km
    #67321 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Ja kupiłem nowy gaźnik ale od razu chciałem wstawić większa dyszę otwieram komorę pływakową a tam włosy, takie podobne do pakuł 🙂 A gaźnik nigdy nie był montowany to była nówka sztuka wyjęta z pudełka. I co z tego że był nowy jak z tymi włosami nie przejechał by kilometra.

Oglądasz 9 posty - 1 przez 9 (z 9 łącznie)Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: Router bassa dziwne zjawisko
Informacje o Tobie: