Router BASSA dławi się przy wchodzeniu na obroty

Witam kupiłem niedawno Routera Basse. Nie odpalała poprzedni właściciele mówili ze do jesieni nim jeździli wstawili na zimę i nie chce odpalić. Wyczyściłem filtr powietrza bo był cały w błocie wymieniłem też cylinder i tłok na 80ccm nareszcie odpalił, lecz nie wchodził na obroty manetką można było przekręcić max na 1/3 jak dalej przekrecilem to sie dusił i gasł. Zauważyłem też że z otworu do filtra powietrza leci mocno paliwo. Kupiłem więc nowy gaźnik tuningowy do pojemności 80 ccm i nadal leci. Na początku palił dobrze postanowiłem więc się przejechac skuterem do 1/3 manetki. Zrobiłęm tak około 150 metrów i nie chce teraz odpalić. Iskra jest kompresja również zawory ustawione już nie mam pojęcia co może być.

Miałem podobną sytuację tylko po umyciu go. U mnie był zalany moduł,który wymieniłem i dostawał za dużo oleju i nie radził sobie z przetegowaniem :D Wiec kolo akumulatora od modułu idą kabelki ktore sa prawdopodobnie rozłączone wiec je złącz i spróbuj odpalać na gazie. Jak zapali to przepal go.. przytrzymaj manetke az biale dymy przejda. Pozniej rozlacz te kabelki bo bedzie wolniejszy