Router Bassa 50 szukam zimowych opon

Jakie opony polecacie? na mokro i bloto sniegowe? jakie wymiary? wejdzie np coś takiego?
http://allegro.pl/opona-do-skutera-kenda-k701-100-80-10-zimowa-i6611397564.html

Ciężko znaleźć jakieś opinie na temat tych opon. Szukałem trochę i znalazłem głównie negatywne:/ Przyzwoicie wypadają Michelin City Grip Winter.

mam te micheliny, zachowując ostrożność można jeździć jak w lato.
Na śniegu, błocie pośniegowym, asfalcie jest ok, tylko na lodzie tył ucieka

nie ma takiej mieszanki gumowej która da rade na lodzie - śnieg, błoto pośniegowe - ok. Ale na lodzie to tylko na kolcach

Szukam w necie informacji odnośnie opon i to trudny temat. Wiele bardzo sprzecznych opinii. Ww Kenda w rankingach jest na samym dole. Michelin City Grip Winter też niestety ma sporo negatywnych opinii. Czytając te artykuły i rankingi mam nieodparte wrażenie że ktoś tam |ściemnia|. Trudno podjąć decyzję:/ Podjadę do serwisów i sprawdzę co jest na miejscu od razu z wymianą. Zobaczymy.

Byłem dziś w Larsonie i leżała tam spora ilość opon zimowych Kenda. Wg sprzedawcy bardzo popularna i przyzwoita opona na zimę do skutera. Dostawcy pizzy kupują teraz te opony więc chyba jednak warto.

Ale w komplecie dodają plastikowe nartki :-))))))))))))))))))))))))

Albo dokręcane kółka jak w rowerku dziecięcym:-)

Ja się nie śmieję, oni wszyscy popierdzielają z wystawionymi kopytkami, to nartki jak znalazł :-)

Lepiej raki na buty co by hamowanie jakieś było;)))

Ale oni chcą jechać, a nie się zatrzymywać :-)))

Taaa jasne, dostawa na czas pomimo wszystko, tylko jak się taki wyślizgnie z podporządkowanej pod jakiego czterokołowca to będzie trochę więcej pizzy niż zamówienie przewiduje;)... bleee...pfuuuj...

kupilem te opony kenda, zobaczymy czy dadza rade.

Ponoć są dość miękkie i mają typowo zimową rzeźbę bieżnika. Powinny się obecnie super spisywać. Pamiętaj o ostrożnej jeździe przez 200km.