Router Bassa 50 są obroty ale nie ma mocy?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #170733
    Kashamba
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Witam.
    Mam Routera Basse 50 normalnie pali, obroty też są ale nie ma siły jechać.
    Wie ktoś co to może być?

    #170741
    Krafcik1
    Użytkownik
    • 6
    • 16Postów:

    A po dodaniu gazu gaśnie ?

    #170744
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Kashamba napisał:

    Witam.
    Mam Routera Basse 50 normalnie pali, obroty też są ale nie ma siły jechać.
    Wie ktoś co to może być?

    A my to wróżki i z fusów przepowiemy? Może więcej info?…

    #170758
    Kashamba
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Otóż jechałam sobie wczoraj do domu 60km/h, niestety na rondzie musiałam się zatrzymać. Kiedy ruszałam normalnie wchodził na obroty ale nie miał siły jechać ledwo się rozpędziłam do 40km…
    Nie gaśnie normalnie pali, obroty ok tylko siły mu brakuje. Zawsze jak ruszałam z garażu (pod górkę) to było lekkie szarpnięcie, a teraz ledwo co wyjadę.

    #170890
    Kashamba
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Nikt nie pomoże?

    #170923
    Deep_Nothingness
    Użytkownik
    • 9
    • 538Postów:

    Albo pasek napędowy jest na wykończeniu przez co się ślizga, albo sprzęgło. Zdejmij pokrywę przekładni i zerknij do środka.

    #170981
    Kashamba
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Zdjęłam… Pasek jest cały ale chyba luźny a sprzęgło nie mam pojęcia

    #170982
    Deep_Nothingness
    Użytkownik
    • 9
    • 538Postów:

    Pasek w miarę zużywania się ulega rozciągnięciu. Jeżeli jesteś w stanie luźno go przesuwać, nie obracając wariatorem, to czas na jego wymianę.

    #170997
    Kashamba
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Deep_Nothing… napisał:

    Pasek w miarę zużywania się ulega rozciągnięciu. Jeżeli jesteś w stanie luźno go przesuwać, nie obracając wariatorem, to czas na jego wymianę.

    Dzięki. To chyba w takim razie to. Zamówiłam pasek. Tylko jak mam odkręcić ten wariator, jest na to jakiś patent bo mam taki łańcuch co się zaciska wokół zębatki ale on się niestety przesuwa?

    #171284
    Kashamba
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Moi mili Panowie.
    Odkręciłam wariator, wymieniłam pasek i niestety dalej to samo 🙁
    Jeśli winne tego jest sprzęgło jak mam to poznać?
    Nie odkręcałam go jak było wszystko ok więdz nie wiem jak wygląda zepsute a jak sprawne…
    Może jakaś wskazówka?

    #171288
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Młodzież pisze tutaj co sama sobie chce i niekoniecznie jednak całą tę prawdę objawioną.
    Można być przez to… *czysto w plecy*, nawet na kilka ładnych złotówek. 🙁
    *
    Podstawą właściwej diagnozy problemu jest… dobra instrukcja serwisowa do danego typu silnika.
    Banał, ale jednak wiele podpowie i naprowadzi na właściwe rozwiązanie problemu.

    http://www.t4bmotorsports.com/media/wysiwyg/GY6Manual.pdf
    *
    Zawory trzeba właściwie wyregulować w takim chińskim 4T (intake & exhaust, wartości ze wskazanego wyżej manuala serwisowego), a dopiero potem można dywagować z tym dalej (szczelne przewody podciśnienia, sprawny kranik paliwa sterowany podciśnieniem z układu dolotowego, czysty filtr powietrza, właściwie wyregulowany skład mieszanki paliwowo-powietrznej, sprawny układ zapłonowy, etc.).
    *
    Wszystko jest dość proste, ale trzeba się nad tym nieco pochylić i doprowadzić do stanu… pełnej mobilności.

    #171780
    Radekstg
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    witam . mam routera basse z tego roku xs50 . ten co ma taką komiczną czaszke jak ważka . i teraz pytanie . moge kupic kymko carry 50 rocznik nie znany .nie jest az tak zajechany ale bez papierow za 450zl . i teraz moje pytanie . czy z tego kymko wsadze np.silnik do mojego routerka ? czy te kymko warto kupic zeby cos wsadzic do routera . router ma kola 10 . a kymko 12 . czekam na szybka odpowiedz.z gory dzieki pozdrawia

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button