Router Bassa 50-- Już nie zapala...

Witam. Więc mój problem polega na tym że Skuterek Bassa 50 nie odpala. Dziś montowałem przedłużke amortyzatora, i przez przypadek (rozkojarzenie) odkręciłem sróbkę od filtru potwietrza lecz ją porządnie zakręciłem. Potem pojechałem do babci , zrobiłęm 4km ( parę razy wjechałem w większą kałuże lecz zwalniałem przy tym) wróciłem zgasiłem, chciałem pojechać do sklepu i 5min próbowałem odpalić .Hura odpalił, pojechałem do sklepu, zgasiłem go. I Całą powrotną drogę pchałem go :p . Dodam że ani z rozrusznika ani z kopniaka nie pali. Jaka może być przyczyny tego problemu?? :<

PS.kompletnie nie znam się na mechanice,więc piszcie jak to odrazu w skrócie sprawdzić

Iskra jest ?

zahrad77 - a jak sprawdzić czy iskra jest? :p po kolorze czy jak? :p

Sprawa jest prosta przez kaluże woda sie nalała do filtra :) i do gaznika :) z filtra :P

stunt4ever- I co teraz? xd sama wyschnie czy bedzie potrzebna jakas interwencja? ;p Ale jeszcze jedna kwestia. jechałem jeszcze 1km od kałuż nim i nic mu nie było , potem nie chciał zapalić lecz go zapaliłem. Znów przejechałem 1km i zgasiłem go i juz nie zapalil. Jakby sie do gaznika woda dostała to on nie powinien zgasnąc odrazu w czasie jazdy czy coś? xD

Do zamknięcia -- po 2 dniach sam odpalił ^^ Nie znam przyczyny oewnie woda gdzieś się wlała i po 2 dniach wyparowało. WAŻNE ŻE DZIAŁA !!:D