Router bassa 50 Ciężko odpala

Mam przejechane 4000 km i jakiś czas ciężko mi odpala muszę kręcić lub kopać minute żeby odpalił. wymieniłem świece wszystkie filtry wyczyszcone gażnik także i ustawione zawory i codzienie przejeżdża 12 km minimum i ma moc wszystko ok tylko te odpalanie. Proszę pomocy

Mi sie wydaje mimo wszystko ze zawory albo zle ustawiony gaznik. sproboj pokrecic manetka zanim odpalisz kilka razy zeby napompowac paliwo i zobacz jak po tym odpala. Ja tez mam czasem problem tego typu ale to zalezy jak gaznik ustawiony. ewentualnie sprawdz swiece i ja wymien i zobacz co bedzie. koszt 10 zl a wiele moze wyjasnic

Tak świeca nowa kupiona,a zawory ustawione 0,05 0,07 a jak odpalam i kręcę gazem to szybciej zapali nie wiem o co chodzi

zawory mozesz da troszke luzniej tzn ssacy o,06 albo 0,07 a wydechowy nawet i 0,08. Swieca rozumiem cr7hsa jak zaleca producent?

Wszystko zrobione jak npisales swieca tez ok a jest jakieś dobre ustawienie powietrza tzn ile obrotów

nie ma zlotego srodka na gaznik. Kazdy sie ustawia inaczej bo kazdy mimo ze taki sam moze sie roznic deko i tak samo wszystko musi wspolgrac z momentem dostarczania iskry co zalezy od modulu zaplonowego. tak samo i zawory. sam mam wyregulowany w jednej pozycji a powiem tak ze przed czyszczeniem nie musialem pompowac zanim odpalilem a wrecz nie moglem bo wtedy nie chcial odpalic. teraz po czyszczeniu mam na odwrot. zanim zaczne krecic silnikiem kilka razy energicznie pokrece manetka i dopiero odpalam. od drogiego kopa zapala nieraz na dotyk. Zrob jak ja robie, zanim zaczniesz krecic to napompuj i zobacz wtedy

Jużwiem co jest rozkręciłem gaźnika żeby go wyczyścić i patrzyłem na ta mebranke a wcześniej mechanik zdejmował blokadę i ona przyczasnieta była i krawec pękła miałem prawie na stania taką założyłem i na dotyk odpala dzięki wielkie za pomoc