Router Bassa 2011 nie chce odpalić na starter.

Witam mam problem z moja basienka:) nie chce za bardzo odpalać na starter czasami odpali bez problemu albo po dłuższym kręceniu na kopkę pali bez problemu akumulator jest nowy nie wiem co może być nie tak dodam ze normalnie kreci bez żadnego przerywania i wgl.
Przebieg juz ma nawet spory bo prawie 16tys

ktoś miał podobny problem

Zawory wyregulować, świecę wymienić, podobnie jak i np. kranik paliwa sterowany podciśnieniem (nawet tak dla zasady) i sprawdzić też wypada przewód sterowania zaworem napowietrzania spalin (sławny i zarazem niesławny układ SLS-a), bo bardzo lubi sobie taki przewód samoistnie nawet popękać i dzieją się potem z zasilaniem takiego silnika 4T różne cuda-niewidy.
-
Napraw, bo to ma jeszcze jeździć. Musi nawet. Części zamienne nie są drogie. I zrób to dla zasady nawet, bo jednak warto. Działaj, bo samo się pewnie nie naprawi.

Wymieniałeś moduł?

Modułu nie wymieniałem ale świece fajkę z przewodem wymieniłem na nowe nawet bendix zaworów nie regulowałem jeszcze ale poprzedni właściciel regulował.
Poprzedni właściciel to mój znajomy i tak mniej więcej wiem jakie on naprawy robił a miał go od nowości

Myślę z rozrusznik się kończy lub jest zasyfiony {do rozebrania czyszczenia nasmarowania}będzie kręcić równomiernie ale wolniej i wtedy ciężko pali.