Router bassa

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Pyza
    Uczestnik

Nie chce palić jak jest zimny. Odpala pochodzi trochę i gaśnie. Proszę o pomoc

Wombat
    Moderator

jeżeli cokolwiek ogarniasz to rób przegląd podstawowych rzeczy, zobacz zasilanie gaźnika (filtry, kranik, podciśnienia, napowietrzanie zbiornika, zawór iglicowy w gaźniku i stan innych elementów gaźnika).
    Jeżeli nie ogarniasz odstaw do kogoś kto się zna.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Pyza
    Uczestnik

Jest już git tylko ze teraz to mi gaśnie jak dodaje więcej gazu na niskich chodzi dobrze

Wombat
    Moderator

faktycznie git. a napiszesz naszym wnukom co rozwiązało problem ?

Pyza
    Uczestnik

Generalnie to wyczyscilem cały gaźnik ale jednak nie jest wszystko ok. Odstawiłam go ma godzinę zrobił się zimny i znowu coś było nie tak. Czy w tym skuterze jest ssanie? mi się wydaje ze jest tylko nie wiem zabardzo jak działa. :/

Wombat
    Moderator

czyściłeś gaźnik i pytasz się czy jest ssanie? nieźle.

Pyza
    Uczestnik

Tak ja miałem styczność z gaznikami od motorowerów typu jawka albo ogar. A co do skutera to mój pierwszy i dopiero go ogarniam. Kupiony za małe siano dla tego eksperymentuje.

Pyza
    Uczestnik

W tamtych gaznikach była taka pompka jakby tu mam blaszkę która naciska na ta pompkę/igielke i teraz pytanie czy ona pompuje przy przekrecaniu manetki czy czy musze kręcić kilka razy manetka

Wombat
    Moderator

skuter ma automatyczne ssanie. taki elektrozawór z iglicą
    ssanie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button