Rotuer bassa, blokada

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Rotuer bassa, blokada

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #191468 Odpowiedź

  Kuba Jaroszek
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Cześć mam pytanie, czy to jest normalny dźwięk silnika https://www.youtube.com/watch?v=nX3sBHppEZI Zastanawiam się nad dźwiękiem który zaczyna się w 6s. Pomyśłałem że chce szybciej pojeździć i zobaczyłem na internecie jak odblokować skuter – jest jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=nX3sBHppEZI Po odkręceniu tej śrubki obroty się zwiększyły i nie jestem pewien czy przed odkręceniem wydawał się taki dźwięk, potem przykręciłem śrubkę tak jak była i obroty były tak jak wcześniej a ten dźwięk został. Skuter jest nowy, kiedy odkręciłem śrubkę nie jeździłem na nim, sprawdziłem dźwięk silnika i przykręciłem.

  #191478 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 536

  wsadziłeś dwa razy ten sam filmik o ściąganiu blokady

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Rotuer bassa, blokada
Informacje o Tobie: