Romet Zetka 50

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #162225
    TajemniczyQW
    Użytkownik
    • 2
    • 8Postów:

    Witam!
    Mam zamiar sobie kupić Rometa Zetke i mam następujący dylemat.
    Mój wzrost to 1.83m i czy Zetka nie będzie dla mnie za mała?
    Proszę o odpowiedź, najlepiej od tych, którzy ją mają lub mieli z nią do czynienia 🙂

    #162281
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Ze wszystkich motorowerów właśnie Zetka najlepiej mi się podoba – jej dizajn z pionowym, klasycznym silnikiem przypomina najbardziej 125-tkę.

    Fajnie wygląda, jakość niestety już nie powala.
    Tak naprawdę na każdym motorowerze przy takim wzroście te proporcje będą dawały wiele do życzenia.

    #162306
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Tylko ten pionowy cylinder…
    Ja bym teggo nie brał, ponieważ części do piona są drooooższe i ciężej dostępne niż do pozioma. A przy większej wadze kierującego, umówmy się że to krótko mówiąc “nie jedzie” (chociaż i motorower też mało nie waży).

    #162314
    martin1996a
    Użytkownik
    • 47
    • 546Postów:

    Fajny jechałem na nim tylko że że musisz się przyzwyczaić do luzu pomiędzy 2 a 3 bo u mnie z tym ciężko u kolegi było 😀 odrazu o 2 biegi w dół na 4 do 2 przy obr 5000 tys 😀 ładnie brzmiało duuuuuuu 😀
    z częsciami się nie martw wrazie czego w romeci zamówisz droższy np. cylek o 20zł a o 20zł nie zbankrutujesz

    #162466
    TajemniczyQW
    Użytkownik
    • 2
    • 8Postów:

    martin1996a, a jaki masz wzrost? 🙂

    #162472
    martin1996a
    Użytkownik
    • 47
    • 546Postów:

    180cm

    #162473
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Części są tanie jak barszcz. Wszystkie motocykle mają przecież pionowy cylinder, więc nie rozumiem o co chodzi z tym silnikiem? Co w nim nie tak? Ludzie na forum Rometa bardzo sobie chwalą ten motorek.
    No i Romet ma już ugruntowaną pozycję na rynku – polska solidna firma z tradycjami. Ja bym się nie zastanawiał. Ja bym popierał rodzimą produkcję.

    #162475
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Ja i tak kupiłbym Kymco;)

    #162478
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Kymco to przereklamowany badziew. Nie warto dokładać kilka dodatkowych stówek do Kymco. Nowy Romet nie jest zły – jak będziesz o niego dbał, to nawiniesz kilka tysięcy kilometrów.

    #162488
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Tylko jeszcze powiedz do którego Kymco skoro znowu zaczynasz swoje.
    Bo tu raczej problemem jest brak czegoś takiego w ofercie Kymco

    #162493
    TajemniczyQW
    Użytkownik
    • 2
    • 8Postów:

    Sorki ludzie, ale mnie nie interesują jakieś tajwańskie skutery, a romet Zetka 😀 I nie potrzebuje wykładów na temat awaryjności motoroweru, czy jego cylindra 😀 Chodzi mi tylko o to, czy mój wzrost jest odpowiedni do tego modelu rometa. Czy nie będzie to jakoś ch*jowo wyglądać, że kupiłem sobie zabawkę dla 8 latków 🙂 Ale mimo wszystko dziękuje za zainteresowanie się tematem. ^^

    #162496
    martin1996a
    Użytkownik
    • 47
    • 546Postów:

    Gratuluje zakupu może jak skuter mój dostanie nowy silnik i spalanie się nie poprawi to to właśnie będę wymieniał na zetke .

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button