Romet : Zetka 50 Vs Router 50

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Kapsel
    Użytkownik
    • 2
    • 3Postów:

Chodzi mi o wytrzymałość łatwość prowadzenia itp. Gdyż zastanawiam się nad kupnem tylko nie wiem którego proszę pomóżcie chodzi mi też o cenę gdy ktoś miał ma może któregoś , ile mu przejechał kilosów, jak często się psuły i wszelkie informacje .

Z góry dzięki

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Jedna i ta sama chińszczyzna. Przebieg uzależniony wybitnie od troskliwej opieki i niekatowania. Usiądź na jednym, usiądź na drugim i sam sobie zdecyduj na którym ci wygodniej. Najlepiej byłoby też się przejechać na każdym z nich. Opowieści innych na niewiele ci się zdadzą…
    Psucie się wybitnie zależy od sposobu używania i serwisowania…

Rysio_Misio
    Uczestnik
    • 0
    • 492Postów:

Dziki Druid napisał:
    Jedna i ta sama chińszczyzna. Przebieg uzależniony wybitnie od troskliwej opieki i niekatowania.

>
    Z wybitnie silnym naciskiem na tę… troskliwą opiekę (raz na jakiś czas olej i zawory… od wielkiego dzwonu). 🙂
    Ewentualnie, można się z nim zawsze kłaść razem pod kołderkę i opowiadać jemu bajki do snu. Głaszcząc kanapę i szepcząc treść… do filtra stożkowego. 😉
    >
    Chinole się tłuką takimi non-stop, bo mało którego stać na japońca, a do obywateli Tajwanu (i ich różnorodnych produktów), mogą mieć jednak stosunek permanentny, a czasami ściśle wytyczany przez władze. Si, kameraden?

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Bien sur Commandant!
    +++
    Wkroczyłem na śliskie pole, ale jak młody temu cudnemu skośnookiemu śruby nie dokręci…. to się zdziwi… ;)))
    +++
    Stosunki chińsko – chińskie jeszcze długo będą nakręcały rozwój masowej motoryzacji… :)))

Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

Skoro mój okrążył ziemię i jest w jednym kawałku to znaczy że nie ma tragedii. 🙂 Tak jak wyżej pisano – dobry olej i odrobina troski i będzie nie do zajechania.

Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

Twój sprzęt ma właściciela kosmitę (w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu), to nie jest dziwne, że okrążył ziemię 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button