Romet z diodami led.

tak jak w temacie czy z lampami led mogę jeżdzić w dzień nie włączając swiateł drogowych te ledy posiadają homologację

... na lampy pozycyjnei to zapewne w samochodzie a nie skuterze. skutery obowiązuje światła mijania

a jak maja homologacje czemu nie mozna jezdzic w dzien

a na co jest ta homologacja. czytałeś ją?

no chyba że masz homologowane fabryczne światła do jazdy dziennej i oznaczenie RL na kloszch (niektóre maxi skutery mają)

od kupna jak go brałem to sprawdzali homologacje i je ma. Tak fabrycznie nic domontowywane

ma JE czyli co ma? Ledowe pozycyjne czy ledowe dzienne?

ma zamontowana listwe led pod swiatłami

Acha. ;-)
*
http://szkolenia.policja.waw.pl/wai/wdz/1707/31427/Swiatla_LED_do_jazdy_dziennej__stanowisko_Biura_Ruchu_Drogowego_KGP.html
*
Czy masz jeszcze inne... *trudne* pytania w danym temacie oświecenia? Oświetlenia? Hmm?
Polecam najbliższy posterunek Policji. Oni zawsze pomogą. Słowem, czynem. Grunt, że pomogą. Zawsze. ;-)

nie pytam sie gdzie są zamontowane tylko jakie to są światła i jak jest oznaczony klosz. Bo pozycyjne diodowe to ma masa skuterów

na kloszu jest H4 niewiem czy to ma znaczenie

Jak nie mają oznaczenia RL to te ledy mogą służyć tylko i wyłącznie jako postojowe , nie światła do jazdy dziennej. Najlepiej jak byś wstawił zdjęcie lampy i oznaczeń wytłoczonych na kloszu.

wstawie jutro wam to mi powiecie